Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam "ott"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotváljam "ott"?

Figyelt kérdés

Eddig 2x borotváltam le a péniszemet csupaszra, de már borotválás után nagyon viszketett, hiába tettem rá bármit is, aztán másnap reggel még pluszba szúrt is, ezeket a kellemetlen mellékhatásokat hogyan tudnám elkerülni?:S


Előre is köszi. :)


2011. febr. 2. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne borotváld :)
2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, ez vele jár
2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb ha letolod nullással. viccen kívül, mert az mép hagy kb 1 mili szőrt.
2011. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha borotválod az mindig viszketni fog, kend be arcszesszel, az kicsit javít rajta, inkább ollóval vagdosd, sokkal kellemesebb.
2011. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem pont akkor viszket ha nincs levágva csupaszra :)

embere válogatja.

2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor viszket ha nincs teljesen leborotválva. De az első pár alkalomig nekemis viszketett, de aztán megszoktam vagymi és elmúlott.
2011. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Én is aztmondom, hogy inkább kisolló... Mert egy idő után nagyon meg fog erősödni, és akármennyire borotálod le, mindig szúrni fog... Am meg férfiaknak sztem nem kell hogy csupaszak legyenek, elég csak annyi, hogy ne legyél dzsungelharcos...:)
2011. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hajnyíróval szoktam fölötte kb. 1 centisre vágni.

A dákót és a golyókat pedig zuhany alatt, szappannal síkosítva borotválom.

Lehet, hogy még nem szokott hozzá a bőröd, de lehet, hogy sose szokik hozzá. Utóbbi esetben inkább ne erőltesd.

Az irritáción segíthet a körömvirág krém, ezt zuhany után használd. De előtte állítsd el az esetleges vérzést, és fertőtlenítsd a sebet!


Régóta csinálom, de viszonylag ritkán. Nekem puha a szőröm ott, max fél-egy napot szúr.

2011. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én leszek az első értelmes válaszolód :)

nehogy ollóval nekikezdj! belevághatsz a bőrödbe :S

Arcszeszt se tegyél rá! mert rohadtul csípni fog és nem kell nullás gép sem!

a lényeg hogy tegyél egy kis szappant, tusfürdőt a péniszedre ahol szőrös és utána borotváld le a szőrt :)

az uána levő 1-2-3 napig tényleg szúr és viszket mert folyamatosan nő vissza ez természetes :) nekemis szokott :)


21/Lány

2011. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira csupaszon akarod làtni a szerszàmod gyantàztasd/epilàld:-D
2011. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!