Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy borotváljam a farkam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy borotváljam a farkam és környékét?

Figyelt kérdés
hogy, mikor, hol kell borotválni a péniszt meg a zacsit? szörtelenítö krém? borotva+borotvahab? pls írjátok le az elejétöl a végéig az egészet, szánjatok rá 3percet. 14/F tudom, hogy még nem kell, de ha úgy adódna ne érjen meglepetésként, és ne kelljen ide írkálnom :D
2011. júl. 26. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotvahab+borotva.Én zacsit is le szoktam tolni,bár néha hagyom nőni egy picit,így a következő borotváláskor sem lesz semmi gond.22/F
2011. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez engem is érdekelne :P de abban nem értek egyet h nemkell :P nagyon kellemetlen mikor befülled :/
2011. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsönek köx, de milyen borotvát ajánlsz? sima eldobható? márkár írj pls
2011. júl. 26. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Sztem nem szép, ha csupasz.


De ez mindenkinek a saját dolga....

2011. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dottorre ***** válasza:
77%
Az utolsó válaszolóval nem értek egyet. Nekem a tapasztalatom az, hogy a nők 90%-a elvárja, hogy legyen borotvált, ha már ő is borotválja. Egyébként mindenképpen valami drágább, többször használatos borotvát ajánlok ilyen célra, minél jobban biztonsági borotvát, mert irtózatosan tud csípni meg fájni ha átvágyod a zacskód, arról nem is beszélve, hogy nagyon tud vérezni. Habot én nem szoktam a zacskóra rakni, csak felül, és szépen egyenletesen vízszintesen leszedni. a zacskót pedig úgy húzom, hogy feszüljön, így jobban lejön róla a szőr és kevésbé "akad" be a pengék közé.
2011. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha lesz barátnőd, kérdezd meg őt. Addig felesleges. Nem biztos, hogy minden lánynak a csupasz tetszik.

Én nem értem ezt a divathullámot, de én koleszos voltam, ha csupasz farokkal mentem volna be a zuhanyzóba, halálra röhögtek volna, sőt megkockáztatom, hogy búzának néztek volna.

Persze, az idők változnak, de azt mondom, amíg nincs barátnőd, nem ciki, hogy szőrös ott lent.

Ha mégis elkezded, készülj fel rá, hogy sokat fog viszketni.

Többet ér, ha az arcodra fekteted a hangsúlyt, nem vagy pattanásos, és ha eljön a borotválkozás ideje, akkor nem jársz ápolatlanul. Inkább ezen a területen légy sima, mert bármennyire férfias, csókolózásnál rendesen tud bökni.

Ez persze csak az én véleményem, de szerintem ne majmold a divatot, fontos, hogy a barátnődnek tetsszél.

2011. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köx a válaszokat, mér fog viszketni?
2011. júl. 26. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Dottore válaszára kitérve:

A barátnőm sem borotválja teljesen, neki a szeméremdombja csupasz, lentebb meg 3-4 millis szőrzete van...

2013. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziasztok én 13 éves korom óta borotvalom teljesen csupaszra és nem hiszitek el azóta több nő akár velem lefekudni
2019. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem kell mindig mindenáron borotválni, max a plázacicák szeretik a teljesen csupasz hernyót. Vannak még normális lányok, akik a férfiasan szőrös pasikat szeretik.
2020. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!