Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel borotváljam ott lent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel borotváljam ott lent? Úgyértem. Van erre külön borotva, vagy jó a sima arcborotva is? :D Most kajak xD :DDDD 16/F

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2011. júl. 8. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
sima arcborotva, használj borotvahabot és egy pici arcszeszt is, mert előfordulhat h kipattog a bőröd ami elég kellemetlen érzés..
2011. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

csak utánna szúrni fog...

Meg a csaj amikor lovagol rajta irritálni fogja a bőrét

komoly.

2011. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nemrég borotváltam le. Jó piros lett utána, és néhány helyen vérzett 1 picit :/ Meg szúr :( Aztmondod, a habbal jobb? Megpróbálom :P Köszi :)))
2011. júl. 8. 18:06
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem, kenu:D

Nyugodtan borotváld azzal, amivel az arcod. De csak egy írányba húzd a pengét, különben, csókolómmal fogok köszönni.

2011. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

legjobb gyantával, vagy krémmel, és lehúzod az egészet, ami feloldja a szőrt, én is olyat használok.

De borotva se rossz.

2. voltam

2011. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Oh :D Köszi. :D De ha meg szőrös az olyan.. wá xD Szerintem jobb a borotvált... sehogy nem lehet megoldani, h ne szúrjon? :/
2011. júl. 8. 18:07
 7/20 A kérdező kommentje:

Vettem, csak egy irány, nem akarom, hogy csókolomozzanak :O Félelmetes :O xD


De a gyanta az fáj :/ Meg hol vegyek olyat?:D Egyszerűbb szerintem a borotva nem? :)

2011. júl. 8. 18:10
 8/20 anonim ***** válasza:

ha gyantázod, nem fog szúrni, megg később nő vissza, de ha most nagy a dzsungel kvára fájni fog.

Eddig nekem rövid, formára nyírt szőrzet volt ott, a hasamon meg egy vonalba a púpommal egy kis szőrt meghagytam de a nagy melegbe most nekem is csupasz.

De úgy jó ha kicsit szőrös.

2011. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
az orromba meg körömnyíró ollóval vágom a szőrt, de az szűr utána nagyon.
2011. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát nagy szőr volt, és azt most levágtam borotvával. :D Csak azért írtam ide, mert eléggé szúr :/ És szeretnék vmi megoldást találni. És ilyen gyantát hol, és hogyan szerezhetek be, kb. mennyiért? Akkor így, hogy ilyen tüsi, már nemlenne olyan szar? :S
2011. júl. 8. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!