Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel borotváljam ott lent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel borotváljam ott lent? Úgyértem. Van erre külön borotva, vagy jó a sima arcborotva is? :D Most kajak xD :DDDD 16/F

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2011. júl. 8. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

menj el kozmetikába ott megcsinálják, én egy elég jó forma csajhoz járok, 20 éves, és ad néha egy kis bónuszt is ;-D

Amúgy szerintem lehet kapni kozmetikás boltba, vagy rosman, stb

2011. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én pont ma borotváltam le először :) Nekem nem piros sehol, de nekem is szúr egy picit, bár sztem majd el fog múlni (remélem) :D
2011. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Bónusz?:D Hehe :DDDDDDD

Hát 3 napja borotváltam, és szúr :/ Megnézem majd rossmann, meg dm. Így van ott, hogy gyanta? xD Vagymi?:D

2011. júl. 8. 19:04
 14/20 anonim ***** válasza:

Sima borotva tökéletes,csak azt arcodra utána már ne használd!:) És a lényeg hogy száliránnyal párhuzamosan borotváld és akkor kevésbé fog kipattogzódni. A szúrást meg megszokod egy idő után..:)

18/F

2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

18:49 vagyok.


19:07-es: Miért nem szabad ugyanazt használni arcra is? Csak azért kérdem, hogy nehogy győzzön a kísérletezés vágya és megcsináljam :D

2011. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem arcra utána nem lett baja... Ha megmosod a borotválás előtt, ugyanolyan tiszta bőrfelület az arcod, mint a szerszámod körül :D Szóval szálíránnyal párhuzamosan... Köszi! :P
2011. júl. 8. 20:08
 17/20 anonim ***** válasza:
amúgy természetes hogy szúr. első pár borotválásnál nálam is szúrt, még pár nappal utánna is. de végülis megszokta a bőröm és most már nem is pattog ki, nem vérzik, és nem is szúr. szval türelem! :)
2011. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszkösz:)
2011. júl. 12. 13:35
 19/20 anonim ***** válasza:
Igazából konkrét okot nem tudok mondani,de szerintem kicsit fura hogy amivel a golyszit borotválod,utána azt az arcodra használod...:) Mindegy,nekem két borotvám van,egyik csak arcra,másik pedig az ilyen dolgokra..:D 19:07-es voltam.
2011. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, megértem. :D Először énis furcsálottam, de ha belegondolsz, egy alapos mosás után ugyanolyan bőrfelület mind a kettő. :)
2011. júl. 16. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!