Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak Valentin napra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak Valentin napra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetek érdekelne. 16 éves vagyok, van egy szintén 16 éves lány az osztályból, aki már rég óta tetszik. Néha én, néha ő kezdeményez beszélgetéseket, amik nem túl hosszúak. Én eléggé visszahúzódó vagyok. Ugye nemsokára itt lesz a Február 14. Mit adjak neki? Lehet, hogy sejti, hogy tetszik nekem, de ebben nem vagyok biztos.

Gondoltam rá, hogy csokit. Azt akarom, hogy más ne nagyon lássa, nem akarom, hogy ez legyen a téma a suliban:P

Mekkora legyen? Valami pici, vagy egy átlagos csoki, vagy tábla? Mit mondjak mellé? Tényleg csak finoman szeretném, épphogy tudtára adni, hogy tetszik nekem, nem letámadni, vagy virággal, csokival szerelmet vallani. Nem akarom, hogy ezzel eltaszítsam, vagy ilyesmi. Ötletek? Előre is köszönöm!


2011. febr. 2. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj neki rántotthúst.
2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a csoki jó választás de vegyél mellé még valamit.pl.:valami kis plüss állatot

[link] vagy valami ilyensmit

2011. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamivel picibbre gondoltam, amiből sejtheti, nem valami plüssre I <3 you felirattal :\
2011. febr. 2. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

az elözö vagyok

plüssöt kisebbe is lehet kapni és olyant is ami nincs ellátva ilyen felirattal

bocs de más ötletem nincs

2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy nagyobb féle táblacsokit nem az átlagos méretűt.:)

Wagy raffaelot.

2011. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!