Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin napra adjak neki vmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra adjak neki vmit?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (az osztályból) már elég rég óta, szoktunk beszélgetni, de nem sokat, csak naponta pár percet. Most lesz ugye Valentin nap, bár én nem nagyon szeretem, mű ünnepnek tartom, mégis, adjak neki vamit? Esetleg csak egy boldog Valentin napot? Vagy Facebookon a Give Hearts-al valami szívet? Nem akarok nyomulós lenni, csak finoman célozgatni, mert nem tudom, tudja-e, hogy tetszik. Szerintetek? 17/f
2011. febr. 1. 21:08
 1/6 Norb66 ***** válasza:

Adj, de csak is személyesen! Tehát a facebookot meg ezeket hanyagold. Csinálhatod úgy is hogy egy csokit vagy cukrot rejtesz a kabátzsebébe úgy hogy lássa hogy épp akkor teszed bele. Persze lehet először azt hiszi lopni akarsz, de ha megnézi amit beletettél máris jön a kellemes meglepetés. Persze ehhez nagyon jó időzítés kell, de nem lehetetlen.

Mindenképp mutasd ki valahogy, de csak óvatosan és nem túlozva, mert megijeszted. Sok sikert!

2011. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy apróságot adhatsz.. vagy csokit vagy hasonló de nem kell nagyon drága valami.. pár száz forintos vminak örülne szerintem :)
2011. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk mit mondjak? Boldog Valentin napot? vagy Ezt neked hoztam? Csoki+ plüss már sok? Nem akarok annyira feltűnőn hajtani. Vagy esetleg melyik? Plüss vs Csoki?
2011. febr. 4. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus, ne gondolkozz ezen ennyit. Vegyél valami jó csokit, vagy valami apróságot és Valentin napkor add oda neki, hogy boldog Valentin napot. Ne légy nyomulós csak lazán. Ha megkérdezi ezt miért annyi, hogy t ezt oda szeretnéd adni ennyi.

Jah és persze lappal, amibe beleírod csak szolidan hogy tetszik, de ha élőben kimondod az sztem jobb.

2011. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem igen
2011. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jópofa képeslap is elég :)
2011. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!