Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak Valentin napra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak Valentin napra egy olyan srácnak, akivel 3 hete vagyok együtt?

Figyelt kérdés
Ennyi idő alatt nem ismertem annyira meg,hogy valami nagyon személyeset adjak neki, viszont valami aprósággal meg szeretném lepni.
2011. febr. 8. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Felnit a kocsija alá!
2011. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki 5L benzint.
2011. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár én egy újj bendixnek örülnék a legjobban
2011. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hét... még az sem biztos, hogy együtt maradtok, minek költenél rá? Neki "költelessége", de neked még nem.


Ha nagyon adni akarsz neki valamit, csinálj neki sajátkezűleg ajándékot. Akár kaját, akár valami kis kabalacuccost, amit összetudsz csomózgatni.

2011. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi kicsit több mint 1 hónapja voltunk együtt az első Valentin-napunkkor. Én csak egy kis csokit vettem neki, megy egy személyes kitűzőt. Szóval ilyen apróságot. Ő rózsát adott nekem, meg egy félig saját készítésű tortát:) szép volt, és mégis nem nagyvonalú.


Lehet neked nem is lenne muszáj, csak egy kis csokitesetleg:)

2011. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!