Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 19 éves srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy 19 éves srácnak Valentin-napra? 2 hete vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

Már vettem neki egy ezüst karkötőt, de az mellé még kéne valami...

2-3 ezer forintot szánok rá.

ja és plüssmacit meg ilyen csajoknak való dolgokat ne légyszi


2010. febr. 11. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
te homokos vagy?
2010. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem ismered meg, mielött összejössz vele?-.-

Ha ismernéd, tudod mi kéne neki..

2010. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem!!! csaj vagyok

miért gondolod ezt??

2010. febr. 11. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ismernéd, tudnád mi kéne neki..*
2010. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézd...2 hete vagytok együtt.nem akarok itt papolni,de én nem vennék még a helyedben neki ilyen drága cuccokat, h ezüstkarkötő..meg még hozzá vmit...

Vegyél neki vmi kisebb dolgot, valami személyeset,ami a kapcsolatotok kezdetét jelenti..először ismerd meg.Nem azonnal ajándék , én ezt kicsit korainak tartom,de ez csak az én véleményem

2010. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
max egy csokit. Mi 3 éve vagyunk,saját keresetem van, de ő is csak csokit kap.
2010. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hét után már ajándék valentin napra? Karkötő nem elég? Te jó isten... Csak nehogy a pasi túl hülyén érezze magát.. 2 hét után nem szokás..
2010. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A karkötőt rakd félre, azt inkább akkor add oda neki, ha már vagy fél éve együtt vagytok. Egy ilyen"komolyabb" ajándékot lehet letámadásnak vesz, főleg így 2 hét után, mellesleg szegény srácot porba alázod, ha pl ő csak egy doboz bonbonnal, meg egy szál rózsával készül.

Inkább vegyél neki egy doboz alkoholos bonbont, vagy ilyesmit, és kerüld a giccses szívecskés holmikat.

2010. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!