Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt, Valentin napra nem veszek semmit. Gáz?

Figyelt kérdés

Undorító nyálas ünnepnek tartom és nem akarok semmit venni.

20/F


2011. febr. 6. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet fordított esetben téged nem érdekelne az elved miatt, de lehet neki rosszul esne... Jelképesen valamit azért vegyél.
2011. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ide írtad Te is kételkedhetsz. Attól függetlenül, hogy te nem szereted ezt az ünnepet, szerezhetnél örömet a barátnődnek-persze a farkadon kívül is.: ) De ha ő se szereti, akkor nem kell.
2011. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg előre, hogy kinek mennyire fontos ez az "ünnep". Ha neki fontos, vegyél neki valamit...
2011. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mi se veszünk egymásnak semmit, mindketten ugyanazt gondoljuk a valentinnapról mint te.
2011. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Lepd meg valami csekéjke dologgal és úgy is kiderül, hogy mi van. De szerintem is jobb, ha megbeszélitek kinek mit jelent. Nem gáz rákérdezni.

(Am szerintem se ünnep, mert csak a kereskedőknek jó, mindenféle szirt-szart eladnak). Ettöl függetlenül csinálok Neki valami aranyosat.

2011. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 20:43


szerintem párkapcsolatban nem csak ezen az egy napon kell örömet okozni a másiknak. :D

2011. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

SZERINTEM nem az, de a barátnőd szerint gáz. Nagyon csalódott lesz. Gondold át, hogy ha ő egy valentin napi rózsára vágyik, olyan nehéz-e ezt neki megadni. Nem ér meg neked annyit, hogy boldoggá tedd?


Szerintem is egy mondvacsinált amerikából átvett "ünnep", de nem az számít, hogy én, mások mit gondolunk, hanem az, hogy a barátnőd mit fog gondolni.


34N

2011. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:

én soha nem vettem semmit ilyen alkalmakra. összedobtam valamit ami tudtam hogy tetszeni fog neki, bár soha nem értettem egyet ezzel az "ünneppel" de ennyit megért mindig hogy ha neki fontos volt...


25/f

2011. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!