Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A katonák csajozósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A katonák csajozósak?

Figyelt kérdés

Nem messze van tőlünk egy katonaság. Akárhányszor összetalálkozom katonákkal, mindig feltűnően bámulnak.

Mindenkivel ezt csinálják? Néha már kezdem magam hülyén érezni...


2011. febr. 1. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mit vársz :D 1 rakás kan közt ?:D és max csak a puskájukat kefélik ?:D még szép hogy bámulnak


19F

2011. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem sose volt normális katona.
2011. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel katonák,ezért idejük nagy részét (kb. minden idejüket) egymással töltik a körletekben,kiképzéseken,gyakorlatokon stb. és nőket csak ritkán látnak.
2011. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ezek ilyen kijárkálós katonák :D

Szoktam őket reggel látni amikor bemennek, meg kora délután mikor kijönnek. Meg néha mikor autóval mennek valahova. Na olyankor tele van az autó velük, elég érdekesek ahogy 5-en nyomorognak egy Opelban.


"max csak a puskájukat kefélik" Ez tetszett :DDD

2011. febr. 1. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

szerintem a katonák szexik :D

na persze nem mindegyik... :DD

2011. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ja. Annyira, mint a pékek, meg a lakatosok, meg bármelyik más férfi.
2011. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
bocsi, hogy elmondtam a véleményemet.. majd máskor megkérdezlek előtte
2011. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ez kinek szól?

2011. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a katonák durvák.. azok k.rváznak csajoznak és összevissza kefélnek :D persze vannak kivételek...
2011. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
még szép hogy durvák a katonák nem nyálas törékeny gyenge emberek kellenek hisz a legerősebb idegzetűek is évek alatt durvább helyeken becsavarodnak,megtörnek nem véletlenül.....nem tudja senki rajtuk kívül mekkora lelki nyomás van rajtuk én is katonai suliba jelentkezek és ki akarok menni pakisztánba és igen nehéz lehet de jó pénz van benne.....és ez nagy hülyeség h qurváznak meg össze vissza b@sznak hiszen ők ugyan olyan emberek mint mások köztük is van rengeteg családos,hűséges,normális szerető pasi de van olyan is aki csak éjszakázik lányokkal szóval nem lehet általánosítani
2011. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!