Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek a katonák? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a katonák? Hogyan lehet velük ismerkedni? :D

Figyelt kérdés
A nagyim házától nem messze van egy laktanya, és rendszeresen látom őket ahogy jönnek-mennek arrafelé. Mint ahogy sok más lánynak rajtam kívül, bejönnek az egyenruhás pasik, de pl hogyan lehetne velük ismerkedni? :D Valami jó tipp? :D
2011. máj. 17. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a női logika:D:D:D egyébként meg ha csak egy kicsit is aranyos csaj vagy, meg nem vagy büdös ápolatlan, akkor valószínűéeg ők fognak örüli ha odamész. Egyébként meg ez az a kérdés amire nem lehet választ adni. Kamu nélkül, hány éves vagy, 14?
2011. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
csavarj kendőt a fejedre úgy, hogy csak a szemed látszódjon, és vegyél magadhoz mondjuk egy benzines kannát meg játékfegyvert... tuti mind rád veti magát :)
2011. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én katona vagyok, de hogy ez előny lenne olyat még nem láttam. Sokszor inkább hátrányként könyvelik el.
2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15.23

Miért, milyen előítéleteik vannak veletek szemben?

2011. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előítélet nincs, először minden lány lelkes.:)


Viszont nekünk nem (csak) 8-tól 4-ig van a munkaidő. Ha hívnak, menni kell.

Legutóbbi barátnőm akkor sokallt be, mikor 3 hét után végre találkoztunk volna, de fél órával a randi előtt jött a telefon, hogy húzzak vissza Pestre. Mentünk az árvízre - és előre nem tudtuk meddig és hova.

No meg nem is életbiztosítás a dolog. Ha nincs háború, akkor is veszélyes anyagokkal és eszközökkel dolgozunk. Egyik barátnőmnek el sem mertem mesélni a napomat, mert állandóan hülyére aggódta magát.:)


A katonafeleség külön létforma.

2011. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Továbbá a feltételezett alkoholizmus, hűtlenség és agyatlanság. Kifejezetten jó volt mikor egyszer valaki azt találta mondani hogy meg nem mondta volna mi a foglalkozásom. Sajnos a régi negatív sztereotípiáktól nehéz szabadulni.
2011. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy így mondod... Találkoztam olyan lánnyal, aki még életében nem látott katonát - leszámítva persze az amcsi filmeket. Ő előadta nekem, hogy biztos agresszív vagyok, és boldoggá tesz ha hatalmaskodhatok mások felett. Mondta, hogy ez gyerekkori traumák miatt lehet, és hogy menjek el pszichológushoz.:D
2011. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezek a katonák olyasok h akárhogy nézel ki megbámulnak mert nem látnak egész nap csajokat..de azért mnj normálisan, és nemtom mond hogy nehéz a veder vagy nemom xDD
2011. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Igazuk van egyébként, apám ezredes, a legtöbb katona, tűzszerés, rendőr, mind őrült. Egyszerűen egésznap arról beszélnek hogyan ölhetnek meg valakit, be vannak zárva, nagyon nehléz lehet.
2011. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-17 18:35


:D:D:D

2011. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!