Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Sulinkba volt bál, és hoztak még külföldi pasikat mert kevés volt a fiú, hozzám egy nagyon helyes pasi került, együtt táncoltunk 3-4 táncot, de nem csak nekem tetszett, aztán odamentünk hozzájuk beszélgetni, most egon kívűl szép lány vagyok, és bálon is nagyon jól néztem ki, készítettünk közös fotót velük, mégis úgy éreztem lese szar, a többi lány nem volt az a hú de szép, mégis azokra nézett a legtöbbet, szerintetek?:/
2011. jan. 29. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bemesélsz magadnak mindenféle hülyeséget.
2011. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
istenem ha szép is vagy nem fogsz soha a büdös retkes életbe tetszeni MINDENKINEK
2011. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja, miért hiszed hogy mindenkinek te fogsz tetszeni? Hmmm? Csak mert nagymenő vagy? Tissszta idióta.
2011. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"A külső nem mutat irányt." A szemedben a szeretet, emberség, kedvesség a legszebbé varázsol ha bűn ronda vagy is. Tartalom tudod... És ugye invesztálnod kell neked is a "kapcsolatotokba" azon kívül is, hogy pózerkedsz. :]
2011. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de miért nem a kérdésre válaszoltok?... nekem nem számít egy kapcsolatba a külső -.-"
2011. jan. 29. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek sem Téged, sem a srácot, sem a körülményeket, se semmit, ami alapján érdemben választ lehetne adni. Azt se tudjuk mit csináltál, ami rossz lehetett és hiába írod le mi volt, lehet átugrasz vagy átugrottál fontos jeleket. Ez így nem megy aranyos. :)
2011. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!