Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már ribancság? Megengedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már ribancság? Megengedem hogy fogdossanak

Figyelt kérdés
Megengedte az egyik haveromnak hogy fogdosson ruha alatt és megszoktam engedni a fiuknak amikor az osztályaban fogdosnak ruhán keresztül.
2011. jan. 28. 13:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu kérdés akkor ásd el magad olyan mélyre, hogy senki se találjon meg soha, igen rib@ncság, PLÁNE 13 ÉVESEN.
2011. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
ez nem kamu kérdés
2011. ápr. 10. 20:36
 33/40 anonim ***** válasza:
28%
áááá nem....én is mindenkinek megengedem...de valamiért mindig csak kihasználnak:O
2011. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Hát eszed az nincs. Ha felnősz még butulni is fogsz akkor mennyi eszed lesz? Ajajjajaj a következő generáció olyan katasztrófa lesz mint a cunami kora reggelXD Valaki írta, hogy nem ismeri az erkölcst, én is azt mondom. Erkölcs egy nagy nulla.
2011. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
Ekkora ribizlit... remélem legalább lady gaga féle vagy.. tudod.. kuki is nuni is..
2011. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdőjelet annál a résznél h : ,,ez már ribancság?" komolyan...én 14 vagyok, de azért, az h fogdosnak, elég durva ebben a korban. Bocsi, de ez téll 'ribancság' ..ahogy te fogalmazol.
2012. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
jó hülye vagy lányom
2012. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem rég kezdett el nőiesedni a teste, gondolom elkezdett nőni a melle és ez tetszik a 13éves kisfiúknak akik szintén nemrég kezdtek el érdeklőni a lányok után. Feltételezem piskosul élvezi hogy a figyelem középponjába lehet, de hidd el kicsilány! ez nem fog sokáig tartani, még egy darabig "fogdosnak" aztán megunják mert már tudják milyen és ha így állsz hozzá mindenhez késöbb, akkor sose fogsz már kelleni senkinek, max csak egy egyszeri "fogdosásra" :P De hiába írom ezt le aki ilyen mint te nem sokat fog megfogadni a tamácsból, túlságosan élvezi a reflektorfényt. Akkor élvezd amíg tudod, mert nem fog sokáig tartani!

Ja, hogy ribanc vagy-e? Nem. Csak nagyon buta.. De szerintem 1-2 éven belül ha így folytatod az leszel, méghozzá az olcsó fajta!

2012. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

szégyen a 13 évesekre...... gyorsan legyen már december oszt én is kilépek ebből a korból.NORMÁLIS VAGY EMBER?


Komolyan nem tudom hogy mit képzelsz.....szánalom....

2012. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Minden kamukérdésnél odaírja a kérdező, hogy "ez nem kamukérdés".
2012. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!