Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már ribancság? Megengedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már ribancság? Megengedem hogy fogdossanak

Figyelt kérdés
Megengedte az egyik haveromnak hogy fogdosson ruha alatt és megszoktam engedni a fiuknak amikor az osztályaban fogdosnak ruhán keresztül.
2011. jan. 28. 13:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
39%
Miért baj, ha engedi?
2011. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%
loooooooool:D ez qrva jó. bár sztem kamu. nem hiszem h vannak ilyen buta ribancok. bár ki tudja
2011. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
30%

.. és még csak 13 éves vagy...

Már eleve ott elakadtam, hogy egy ennyi idős kislányon mit fogdosnak??


hohoooo...a mai 13 évesek hidd el h érettebbek mint én 22 évesen...legalábbis testileg...nagyobb mell...nagyobb segg...uh van rajtuk mit fogni


hogy a kérdésre is válaszoljak..igazából meg se lepödöm...fogadott hugom amiket mesél...ez még egy enyhe verzio;)

22L

2011. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem kamu kérdés, én és a barátnőim is ilyenek voltunk 13 évesen. Valaki elmagyarzná, mi ebben olyan nagy probléma?:)
2011. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Niki, megmondtam, hogy ne engedd a fiúknak, hogy fogdossanak! Ez már túlmegy minden határon! Takarodj a szobádba!


Apu

2011. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
52%
sztem sem kamu...amiket én hallottam h 11 évesen a kiscsaj elveszti a szüzességét...ezen a tapizáson már meg se lepődöm. és h mi ezzel a probléma?? most komolyan van aki ezt megkérdezi? gondolom az is épp ekkora ribanc...
2011. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
100%
Szörnyű, hogy ezt valaki helyesnek tartja...Ez a generáció sajnos ilyen, nem akarok általánosítani, de én is ezt látom. Előbb-utóbb egy nagy ribanc lesz belőle. 13 évesen 9kor ágyban voltunk... Durva, hova fajul ez a világ...Az ilyen emberek valószínű ilyenek is maradnak és a gyerekeiknek is ezt fogják továbbadni. Hála Isten, én nem ilyen családban nőttem fel. Mert ugye, ez nevelés kérdése is...
2011. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
5%
Ha jólesik neki, akkor miért ne?
2011. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
94%
ha jól esik neki akkor miért ne? nem is tudom...talán mert nem ismeri azt a szót h ERKÖLCS!
2011. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Norb66 ***** válasza:
Ha nem fogod vissza magad vagy külön kívánod, akkor az leszel, vagy az vagy. Ha csak annak engeded meg aki kedves veled és normális, akkor nem, de azért óvatosan.
2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!