Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik a tisztességesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik a tisztességesebb, korrektebb? Zavaró ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy-két pattanásom néha, több nincs szóval nem ilyen totál pattanásos fejet kell elképzelni. De nem valami szép a bőröm. Az a korrekt, ha mindennap lealapozom, és becsapom a pasikat, és akkor nagy lesz a csalódás smink nélkül, vagy az a korrekt ha fedetlenül mutatkozom. Számítanak a bőrhibák? Ebben is tökéletes legyen egy nő?
2011. jan. 24. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ezzel elégé becsapod a pasikat... de ha másképp nem tudsz jó pasit találni, akkor csinálhatod..
2011. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

menny el kozmetikushoz, aki rendbe teszi az arcod

ez a legjobb alternatíva

2011. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem csapod be őket! Az arra van, h elfedje a hibákat! Különben mi másért találták volna ki?
2011. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik. Ha tényleg nincsen sok, akkor nem igazán lesz feltűnő.
2011. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%
én nem várom el egy nőtöl hogy tökéletes legyen a bőre főleg ha pattanásról van szó az mindenkinek be szokott csúszni és amúgy sem tart örökké a pasikat becsapod de még jó pont ként is lejöhet mert láthatja hogy mennyire fontos neked hogy tetszél neki és hogy igényes vagy
2011. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amikor megismerkedsz vele akkor legyen rajtad smink, ha összejöttök, és tényleg szeretitek egymást, akkor nem lesz gáz. barátnőmnek is van néha 1-2 pattanása, de ez nem zavar
2011. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korrektebb ha természetes vagy, mindenkin vannak bőrhibák, senki sem tökéletes.
2011. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem tele van pattanassal az egesz pofam, de leszarom. Kismillio gyogyszert, kenocsot probaltam, egyik se hasznalt. Alapozni meg nem fogok, mert nem elrejteni akarnam, hanem megszuntetni. Mondjuk nem is volt meg semmilyen kapcsolatom...


17-F

2011. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: lehet, hogy nem tesz jót a pattanásaidnak, hogy még ráadásul le is szarod... :P
2011. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XD... szerintem a kaki kiváló az pattikra :P
2011. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!