Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után legalább mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után legalább mennyi időnek kellene eltelnie, hogy felkeressük a volt párunkat és már ne legyen feszültség benne? (Többi lent, kicsit hosszú, köszönöm ha rászánod az időd)

Figyelt kérdés

Nem tolakodó szándékkal lerohanva, csak megkérdezni tőle hogy megy a sora, kicsit beszélgetni.


Fél éve nem beszéltünk semmit egymással, legutoljára azt mondta nem szeretné ha többet keresném, ezt tiszteletben tartottam és mára szinte semmit nem tudok róla, 1-2 infót dobott át egy közös ismerős, de ők se beszélnek túl sokat, elvileg jól van, bár nála sose tudni, kevés embernek nyílik meg. Bennem már minden lezajlott, elfogadtam a valóságot és nem is szeretnék ráerőltetni semmit, és felzaklatni se szeretném, viszont hiányzik, én nagyon ragaszkodó típus vagyok, legyen szó bármilyen emberi kapcsolatról nem csak társról. Sose váltam el exektők rossz viszonyban, és még olyan is van akivel mai napig baráti viszonyt ápolunk pedig túl vagyunk egymáson (ezer éves sztorik), én ilyen vagyok szeretem tudni mivan azokkal az emberekkel akik helyet foglaltak a szívemben. Bármit megtennék érte, hogy vissza kapjam nem akarok senkit becsapni, de ismerem magam és az is adna némi lelkibékét ha csak újra szóba állna velem és tudnám mi újság vele.


Abban hogy vége lett a kapcsolatnak, mindketten hibásak voltunk, de mivel én vagyok a férfi nagyobb felelősséget érzek, és ha végül ez soha nem is működhetett volna örökké, ha jobban megbecsülöm és éreztettem vele hogy mennyire értékes lány, akkor talán nem menekül el tőlem. Némi bűntudatot is érzek, mivel vele bántam a legroszabbul eddigi kapcsolataim közül, és milyen érdekes az élet, ő lett számomra a legnagyobb veszteség, félre ne értéstek nem arról van szó hogy mindennap bántottam és semmi jót nem kapott tőlem, csak a mindennapokban nem éreztettem vele, hogy mennyire fontos nekem ő és milyen csodálatos és köszönöm hogy itt van nekem. Nem meglepő módon egy idő után úgy érezte egyedül maradt a kapcsolatunkban.


Viszont akármi történt a lényegen nem változtatt, hiányzik.


Minden vélemény érdekel.



ma 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Az ex azért ex, mert ennyi volt. Minek akarsz tudni róla bármit is?


Te írod: legutoljára azt mondta nem szeretné ha többet keresném.

Akkor mi a kérdés?


Ha ennyire nem tudod feldolgozni, felfogni, menj el pszichológushoz és ne őt csesztesd.

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérte, hogy ne keresd többet, akkor ne keresd többet. Ha mégis akar veled beszélni, akkor majd ő keres.

Nekem amúgy kb.15 év volt, mire úgy éreztem, hogy mostmár nem hajtanám el az exemet, ha beszélgetni akarna. Én is azt kértem tőle hogy ne keressen többet, és megértette.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy exel se tartom a kapcsolatot.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő azt kérte hogy ne keresd, akkor azt illik tiszteletben tartani. Biztos volt rá oka hogy ezt kérte.

Miért van az hogy amíg ott a lehetőség, hogy azzal legyenek az emberek aki tényleg szereti őket és ezt ki is mutatja, akkor azt sokan nem tudják megbecsülni, hanem inkább eljátsszák a lehetőségüket?

Utólag meg rinyálnak hogy vissza akarják kapni (nem mintha bárkit is lehetne birtokolni).

A másik meg az, hogy akkor jönne a következő siránkozásod amikor az exednek új párkapcsolata lenne, és neked azt végig kellene asszisztálni, mármint amikor barátilag neked ömlengene a legújabb pasijáról. Akkor meg az lenne a bajod hogy te ezt nem bírod lelkileg, nem tudsz ehhez jó szívvel asszisztálni. Kell ez neked, most őszintén?

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd békén, nem akar veled trécselni, barátkozni. Fogadd el. Attól, hogy más exszel jóban vagy vele nem kötelező.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban is lesz*rtad és most is ezt készülsz tenni azzal, hogy semmibe veszed a kérését. Gratulálok. Nyilván oka van, hogy azt kérte ne keresd, tiszteletben tarthatnád!
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl 10 éve nem hallottam az exemről. Nem is akarok.Még bennem van a feszkó (ahogy te fogalmazol)

Az elkövetkező 2*10 évben sem szeretnék tutira hallani róla :D

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rühellem amikor kapcsolatban semmibe veszi valaki a párját és megint megtenné mert nem akarja tiszteletben tartani a kérését. De csak azért mert megöli a bűntudat, a magány. Lépj túl a múlton, ha kell pszichológushoz menj. A jövőbeli párod pedig becsüld meg. Ennyi. Az emberek követnek el hibákat, de ne csináld megint azt, hogy semmibe veszed a döntését veled kapcsolatban.
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el őt. :)
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van akit többszor nem kaphatsz meg. Meg akkor se,ha azt mondta,h te vagy az igazi. Nem kellett volna szakítani,ha olyan fontos volt.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!