Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt az emberek, hogy aki nem ismer engem az feszültséget érez tőlem?

Figyelt kérdés
Nem értem miért. Van valami elképzelésetek esetleg?

2023. márc. 5. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Miféle feszültségre gondol, megkerdezted már? Szexuális, vagy taszító? Érzi, hogy ideges, impulzív ember vagy?
2023. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem taszító, pedig végtelenül egy nyugodt ember vagyok, azt mondják addig van ez, amíg megismernek közelebbről.
2023. márc. 5. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arcod, kisugárzás. Örülj, hogy legalább megakarnak ismerni. Pozitív eletvitel, gondolkodás segíthet rajta szerintem.
2023. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, köszi.
2023. márc. 5. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogni szoktál?
2023. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. 😀
2023. márc. 5. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
En is kb ezt erzem az emberek felol, mint ha valami gonosztevo satan fia lennek , kozben sehol semmi. 30f
2023. márc. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!