Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után legalább mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után legalább mennyi időnek kellene eltelnie, hogy felkeressük a volt párunkat és már ne legyen feszültség benne? (Többi lent, kicsit hosszú, köszönöm ha rászánod az időd)

Figyelt kérdés

Nem tolakodó szándékkal lerohanva, csak megkérdezni tőle hogy megy a sora, kicsit beszélgetni.


Fél éve nem beszéltünk semmit egymással, legutoljára azt mondta nem szeretné ha többet keresném, ezt tiszteletben tartottam és mára szinte semmit nem tudok róla, 1-2 infót dobott át egy közös ismerős, de ők se beszélnek túl sokat, elvileg jól van, bár nála sose tudni, kevés embernek nyílik meg. Bennem már minden lezajlott, elfogadtam a valóságot és nem is szeretnék ráerőltetni semmit, és felzaklatni se szeretném, viszont hiányzik, én nagyon ragaszkodó típus vagyok, legyen szó bármilyen emberi kapcsolatról nem csak társról. Sose váltam el exektők rossz viszonyban, és még olyan is van akivel mai napig baráti viszonyt ápolunk pedig túl vagyunk egymáson (ezer éves sztorik), én ilyen vagyok szeretem tudni mivan azokkal az emberekkel akik helyet foglaltak a szívemben. Bármit megtennék érte, hogy vissza kapjam nem akarok senkit becsapni, de ismerem magam és az is adna némi lelkibékét ha csak újra szóba állna velem és tudnám mi újság vele.


Abban hogy vége lett a kapcsolatnak, mindketten hibásak voltunk, de mivel én vagyok a férfi nagyobb felelősséget érzek, és ha végül ez soha nem is működhetett volna örökké, ha jobban megbecsülöm és éreztettem vele hogy mennyire értékes lány, akkor talán nem menekül el tőlem. Némi bűntudatot is érzek, mivel vele bántam a legroszabbul eddigi kapcsolataim közül, és milyen érdekes az élet, ő lett számomra a legnagyobb veszteség, félre ne értéstek nem arról van szó hogy mindennap bántottam és semmi jót nem kapott tőlem, csak a mindennapokban nem éreztettem vele, hogy mennyire fontos nekem ő és milyen csodálatos és köszönöm hogy itt van nekem. Nem meglepő módon egy idő után úgy érezte egyedül maradt a kapcsolatunkban.


Viszont akármi történt a lényegen nem változtatt, hiányzik.


Minden vélemény érdekel.



ma 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%
Lehet csak büszkeségből kérte, hogy hagyd békén. Nem kell ennyire törvényszerű lenni. Ha annyira hiányzik neked akkor én a helyedben tennék egy próbát felhívnám vagy írnék neki, de csak baráti hangsúlyban, megkérdezni mi van vele és mond hogy nem akarod zavarni ha baj neki hogy hívtad akkor nem keresed többet. Aztán a többit úgyis mondja ő. Szerintem egy próbát megér, lehet ő is várja, hogy megkeresd. Én is voltam már ilyen helyzetben, hogy azt mondtam szakítás után, hogy ne keressen soha többé büszkeségből és mert megbántva éreztem magam, de igazából örültem volna ha keres.
ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!