Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jártam még pár hónapja, de szakítottunk. Most megint túl jóban vagyunk. Mondja, hogy mekkora hülye volt, hogy akkor szakított velem és jó lenne megint együtt, de nem akar összejönni velem, mert van egy másik lány akit szeret és őt nem akarja megsérteni. Viszont azzal a lánnyal nem is jár. Én viszont nagyon szeretnék vele együtt lenni, mert szeretem és szükségem van rá. :S
2011. jan. 22. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ne cseszd el, várd meg hogy ő lépjen..ha nagyon nyomulsz csak megint tönkremegy minden
2011. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szereti azt a másik lányt, akkor nem mond ilyen egy exnek. Én nem adnék erre. Egyértelmű, hogy 2 vasat tart a tűzben. "Ha nincs ló, jó a szamár is" alapon mondja ezt neked. Ha a másik csajjal nem jön össze, akkor ott leszel TE, hogy megpróbálja féltékennyé tenni, vagy egyszerűen csak pótléknak. Én erre gondolnék elsőre. Egy tuti: furcsa ez a szöveg, nem? :) Szerintem valami sántít csávókámmal. 18/L
2011. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj bele!


Szerintem max addig teperne amíg egyszer meg nem döntene! Ez csak színjáték a részéről!

2011. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet második válaszoló. De nem úgy ismerem, mint aki két tüzet tartana a tűzben. Azt mondta, hogyha én is az ő sulijába fogok járni akkor majd lehet köztünk újra valami, ha én is szeretném. Én megbízok benne és várok rá addig amíg észhez nem tér. Már egyszer történt egy ilyen még tavaly. Elhívott randira, de sajnos nem jött össze. Aztán feltettem egy kérdést itt és azt mondták, hogy ne foglalkozzal vele. Azt tettem és az lett az eredménye, hogy beleszeretett abba a lányba.
2011. jan. 22. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jó az ha megalázkodsz, mert úgy fog rángatni, mint egy rongybabát. Ha valaki szeret akkor feltételek és minden egyéb nélkül felvállal úgy ahogy vagy és slussz. Nincs "várj egy kicsit" "nem akarom megbántani a másikat" (ha másikról is szó esik az régen rossz) "most ne mondjuk el senkinek" "majd ha..." stb. Ezek mind gyanús szövegek és nem szabad bedőlni nekik. Tudom milyen nehéz ha szerelmes az ember, de vannak akik ezt használják ki és ilyenkor akkora a rózsaszín köd hogy nem akarjuk elhinni. :) Vigyázz vele. Próbára tudod tenni: Ha választás elé állítod. Ha szeret, akkor együtt lehettek akár ETTŐL A PILLANATTÓL. Ha nem fogadja el vagy a másikra hivatkozik vagy nyomja a rizsát a várakozásról meg a többi sablonszövegről vagy esetleg megsértődik, összeveszik veled, stb. akkor átver. Száz szónak is egy a vége: Ha veled akarok lenni, akkor veled van. :)
2011. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hehe, én nem. :D *akar :D Szkúzi :D
2011. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem tehetem ezt vele, mert az milyen lenne? Olyan mintha egy kisgyereket a strand és a vidámpark közé állítanánk, hogy na válassz gyerek. Utálok én is ilyen helyzetbe kerülni és ami nekem rossz azt másnak sem kívánom. Tehetem azt, hogy fájdalmak nélkül várok rá és ha nem is egy hónap múlva, de a nyáron biztosan összejövünk. Vagy választás elé állíthatom aminek vagy az lesz a vége, hogy a másik lányt választja vagy engem. De ha engem is választ neki se lenne jó, mert szomorú lehet a másik lány miatt, nekem pedig bűntudatom lenne, hogy elszedtem a lánytól. Az még csak hab a tortán, hogy lenne hírem rendesen.
2011. jan. 22. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Lassan 4 éve élek a párommal boldog kapcsolatban és úgy gondolom hogy régen rossz az, ha más lány is a képben van. Akkor az igazi a dolog, ha CSAK TE létezel számára. Nekem így nem kéne, mert nem lenne tartós. Folyton magyarázkodna, stb. stb. Annak meg az a vége hogy úgy rángat ahogy akar és későn veszem észre.
2011. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha nem tud vagy nem akar választani köztetek.
2011. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!