Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Miért csak azt akarják?

Figyelt kérdés

nem tudom most mit hidjek. :S

állitólag külsőre meg kisugárzásra 10-ből 9-pontos vagyok. és csak azért nem 10-mert senki se tökéletes. Egyszer fogadásból végigkérdezgettünk pasikat az utcán meg neten hogy mennyire jövök be nekik. :D és 10pasiból 8-pasinak olyan szinten bejöttem,hogy nem akart elbúcsúzni tőlem/lünk.

És belsőre se vagyok... rossz .:S úgy értem, jószívű vagyok... nagyon sok barátom van,őszinte vagyok...

nem vagyok beképzelt,még akkor se ha azt mondják hogy lehetek mire.

De még is... a pasik csak "megkúúú*rni akarnak" ...

és nem értem miért,amikor nem vagyok ribancos.

És nem adom magam oda könnyen akárkinek...

Lehet a külsőm miatt? barátnőm szerint a külsőm miatt...

mert olyan " sze*uális" :D

vörös hajam van,zöld szemem... napbarnított börőm, alacsony vagyok,van 2tetkóm meg egy piercingem. közepesen vagyok telt. éppen csak annyira,amennyire kell... és max kivágott felsőt veszek fel. Meg mondjuk... az is igaz hogy... a mellemen is van tetkóm :D de általában elszoktam takarni mert a suliban " nem tűrik "

Nem értem most akkor mi van,nem érzem ribancosnak magam.

Szerintetek mi lehet?


2011. jan. 19. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg így írsz, addig ne is várd, hogy bárki komoly kapcsolatot akarjon veled.
2011. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtak alapján unszimpatikus ember vagy.Amúgy lehet ribancosnak hat pl. a mell tetkó.Vagy lehet,h ribancosan viselkdesz vagy a külsőd miatt nem tudnak komolyan venni.Vagy a külsőd jó,d amúgy nem találnak érdekesnek.
2011. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ami szerinted baj, az a bennünk lévő Y kromoszóma
2011. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit vártál, majd elutasítják a pasik egy könnyű numera lehetőségét egy lánytól, akinél van esélyük? Ebből a kérdésből simán erre következtettek.

Neked is azt tudom mondani, hogy ugyan szépnek tartanak, de nem tisztelnek. A tiszteletet el kell érni, de ilyen stílussal ne csodálkozz, egy kicsit komolyodj, utána semmi gond nem lesz.

2011. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kulcsszó az "állitólag".

Geronazzo is férjnél VOLT.

2011. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vörös haj_ festett, piercing_azért nem általános, tetko_lányoknál nem általános.

Hogy hogyan viselkedsz nem tudom, de amit leírtál az mind figyelem felhívás arra, hogy "itt vagyok", ezekkel külön-külön is picit kilógsz a sorból, együtt pedig...

Azt kell mondanom, ne várj mást, ne csodálkozz!

2011. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsit kevered a dolgokat a mai világban...........főleg itt M.O-n......a lányok akarják csak azt.......lemegy 3 néger egy discoba és azt se tudják ,hogy meneküljenek el a végén,na jó néha megb.sszák őket.....ez csak 1 példa volt!Én is úgy 16-25 é korom között nagyon sokat tapasztaltam,hogy a fiúk komolyabban szeretnék a lányok meg csak b.szni,akar ott a helyszinen is mosdó,wc tánc közbe ,annyira kevernek,hogí kikényszerítik a f.szt!
2011. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!