Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kiakadtak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtak a barátnőm szülei a kor különbség miatt és el akarják tőlem "tiltani"! Szerintetek is sok? Többi lent

Figyelt kérdés

Én 1 hónap múlva 20 éves leszek a barátnőm pedig 14,5 éves!

Viszont tényleg szeretem és nem a szex miatt kell. Tényleg szeretem ,de a szülei nem hiszik el :/

És el vagyunk "tiltva egymástól".

Persze ugyan úgy találkozunk csak nálam.

Szerintetek is sok? Vagy csak a szülei reagálják túl? Mit tudnék tenni ,hogy megváltozzon a vélemény rólam? (főleg az apja akar megölni:S "hogy ne nyúljak az ő is kislányához":S

köszönöm előre is

19F


2011. ápr. 4. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
A szülei meg nem szerelmesek beléd. Ez a kor különbség 14 éveseknél sok bizony. Nincs esélyed.
2011. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
És? Kit érdekelnek a szülei? Ha látják, hogy már jártok pl 1 év, akkor már el fogják hinni. Addig kicsit sz@r. Hogy megéri-e, azt neked kell tudni (gondolom igen).
2011. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
még jo hogy sok, istenem 14 évesen még gyerek, de ezek szerint te is az vagy még hogy kikezdesz vele
2011. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Amikor ismerkedtem vele azt hittem 16.

de aztán nagyon megkedveltem és már nem számított a kora.

2011. ápr. 4. 12:38
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg sok. Nem az abszolút különbség, hanem a relatív. 3 év múlva már rendben lenne. Épp a minap találkoztam egy lánnyal, aki tetszett, majd kiderült, hogy 15 éves. Én 24 vagyok. Elhiszem, hogy a te csajod is kinéz 17-18-nak, talán értelmes is, kedvelitek is egymást. De szerintem ilyenkor érdemes engedni a társadalmi nyomásnak, és várni néhány évet. Különben nemcsak a csaj szülei, hanem a te haverjaid is hülyének fognak nézni. Rajtad fog mindenki röhögni, és még évek múlva is felröhög majd a baráti társaságod, amikor elsétál mellettetek az utcán egy 10 éves. Nagy bátorság kell hozzá, de ha tényleg annyira belé vagy zúgva, akkor állíts oda a fater elé, és mondd meg, hogy megértetted, és jelölje meg azt a korhatárt, amikor már hozzáérhetsz a lányához. Addig tiszteletben tartod a szülői autonómiát. Ezzel szerzel magadnak egy pirospontot a faternál és később, néhány év múlva, gond nélkül kúrogathatod majd a lányzót.

De ismétlem: 20-14 az gáz.

2011. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is gáz. Pedig lány létemre világéletemben fiatalabb pasijaim voltak, és most is az van, több, mint egy éve. 3 évvel fiatalabb nálam, én 21, ő 18. Szóval láthatod, hogy engem marhára nem befolyásol a társadalmi norma, hogy a pasi legyen idősebb, blablabla... De 20 éves fiú, 14 éves kislány... Gáz. Ha még nem is tűnik annak, később az lesz.
2011. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jó az. Főiskolás/egyetemista jár egy általános iskolással. Tanítsd meg neki a szorzótáblát.
2011. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 De Puta Madre ***** válasza:
66%
Ha az én lányom lenne, akkor így, vagy még rosszabbul reagálnék, a fas.zodat meg letépném, biztos, ami biztos.
2011. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek szakítsak vele?:S

én vagyok az 1. barátja és már 6 hónapja együtt vagyunk.

össze törném a szívét..:(

2011. ápr. 4. 12:45
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Továbbra is azt mondom, hogy a faterral próbálj meg konzultálni. Mondd meg neki, hogy beláttad, hogy neki van igaza.
2011. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!