Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kiakadtak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtak a barátnőm szülei a kor különbség miatt és el akarják tőlem "tiltani"! Szerintetek is sok? Többi lent

Figyelt kérdés

Én 1 hónap múlva 20 éves leszek a barátnőm pedig 14,5 éves!

Viszont tényleg szeretem és nem a szex miatt kell. Tényleg szeretem ,de a szülei nem hiszik el :/

És el vagyunk "tiltva egymástól".

Persze ugyan úgy találkozunk csak nálam.

Szerintetek is sok? Vagy csak a szülei reagálják túl? Mit tudnék tenni ,hogy megváltozzon a vélemény rólam? (főleg az apja akar megölni:S "hogy ne nyúljak az ő is kislányához":S

köszönöm előre is

19F


2011. ápr. 4. 12:32
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Ha ennyire adsz az itteni ,,hagyd el" véleményekre, akkor szereted Te őt igazán?...
2011. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

13:38

nem fogom elhagyni csak kíváncsi voltam a véleményekre :)

2011. ápr. 4. 14:17
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem vagy normális... Komolyan 20évesen mit akarsz még egy gyerektől?Istenem...
2011. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igazuk van, sok a korkülönbség. ő még általános iskolába jár, most megy gimibe,te meg már önáll független életet élhetnél, felnőtt ember vagy. Nagyon gáz, ha egy felnőtt rányomul egy gyerekre. A kislánynak persze,hogy tetszik a nála idősebb, az érthetetlen az te vagy, hogy egy gyerekbe lettél szerelmes.
2011. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%

Bírom ezt a nagy társadalmi ellenállást. Nem azt mondom hogy helyes amit csinálnak, de amolyan Robin Williams módjára álljunk már fel az asztalra is egy kicsit. Nem is oly túl régen ez már az előre megtervezett házasságok kivitelezésének kora volt. Ahhoz képest egy 6 hónapos kapcsolat azért nem lassítja le a Földet.

Az emberek szeretnek villámgyorsan ítélkezni sokmindenben anélkül hogy felpörgetnék egy kicsit a tekervényeket.

2011. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Már nem a régi világot éljük. Akkor a házasságról a szülők döntöttek és igyekeztek minél jobbmódú férfit választani a lányuknak. Azért ne keverjük a szezont a fazonnal,itt közöttük szakadék van,ha 50 éves lenne, a nő pedig 30 az hiába lenne 20 év, ott már nem számítana, de ebben a felállásban ez is nagyon sok. Gondoljatok bele, ha lenne egy ilyen korú lányotok, aki még nem ballagott el általánosból és egy felnőtt pasival állít haza. Én nő vagyok, szóval nem apa, de az 100, hogy abba a házba 3 évig nem tenné a srác a lábát, utána már nem lesz sok a korkülönbség, majd aztán beszélhetünk róla.
2011. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
De most mi bajotok? Mondta, hogy szereti meg komoly stb. Lehet, hogy gyerekes, nem tudom. És? Van ilyen. Nem akarja kihasználni, akkor miért lenne baj.
2011. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy baja van vele. Csak tudod itt van, hogy már a magyarázkodás, hogy nem akarja kihasználni stb. Nem véletlenül kezdted te is megmagyarázással. Nem a számmal van a baj, hanem hogy milyen számok különbsége.Pár év múlva ez egy okés kapcsolat, normál korkülönbséggel, a felállás a gond.
2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy mennyinek néz ki, nem ez számít. A 14 éves még csak gyerek hiába hiszi magát érettebbnek, vagy látszik idősebbnek.Képzeld magad a szülők helyébe: egy 20 éves bizonyos szinten már felnőtt ember "jár" a kislányukkal. Persze, hogy idegesek. Most mondhatod azt, hogy nem a szex miatt vagy vele, de az ilyen kislányokat könnyebb behülyíteni. ÉS ha rájössz, hogy a gondolkodásmód miatt nem illetek össze és szakítotok? Akkor is te leszel a szemét mindenki szemében. A legjobb, ha békén hagyod és keresel valakit a saját korosztályodból.
2011. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

,,13:58-as" vagyok, ismét. :D

Már pedig ez után a komid után: ,,akkor szerintetek szakítsak vele?:S

én vagyok az 1. barátja és már 6 hónapja együtt vagyunk.

össze törném a szívét..:(" nagyon úgy tűnt a dolog, hogy képes lennél szakítani, tehát ebből másra nem tudok következtetni, csak hogy nem annyira fontos neked a leányzó.


A többieknek viszont igazuk van. Nekem sem azzal lenne problémám szülőként, hogy 6 vagy 7 év korkülönbség van köztük, hanem hogy a gyerek 13 éves. Ha 16 lenne, a fiú pedig 22, akkor teljes mértékben elfogadnám. De így...

Maradj mellette, ha annyira szereted, és bírd ki ezt a dolgot. Meg sem kottyanna, ha valóban szereted.

2011. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!