Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kiakadtak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtak a barátnőm szülei a kor különbség miatt és el akarják tőlem "tiltani"! Szerintetek is sok? Többi lent

Figyelt kérdés

Én 1 hónap múlva 20 éves leszek a barátnőm pedig 14,5 éves!

Viszont tényleg szeretem és nem a szex miatt kell. Tényleg szeretem ,de a szülei nem hiszik el :/

És el vagyunk "tiltva egymástól".

Persze ugyan úgy találkozunk csak nálam.

Szerintetek is sok? Vagy csak a szülei reagálják túl? Mit tudnék tenni ,hogy megváltozzon a vélemény rólam? (főleg az apja akar megölni:S "hogy ne nyúljak az ő is kislányához":S

köszönöm előre is

19F


2011. ápr. 4. 12:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

14:57:


34 éves férfi vagyok, de nem kezdenék 50 éves nővel már ne is haragudj.

2011. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az hogy a faterja utál, nem túlzottan meglepő. Fusd végig ezt, ha tudsz angolul:


[link]


Igen, komédia, igen, nem vehető teljesen komolyan, de azért a dolog biológiája leszűrhető belőle valamennyire.


Én nem mondanám annyira szélsőségesnek a különbséget. Most még az, pár év múlva meg sem kottyan. HA tényleg szereted, akkor vársz. Találkozhattok titokban, de kb. ennyi. Ne siettess semmit, legyél türelemmel.


Néhány megjegyzés, amit érdemes lenne átgondolnod azért, még ha az érzelmeiden nem is változtat:


1) Ha szétmentek, te leszel az utolsó szemét mindenki szemében, merthogy ámítottad mindenfélével biztos. Akkor is, ha nem a te hibádból mentek szét.


2) A tinikor közepén van. Nem mondom, hogy nem alakulhat ki életre szóló szerelem ebben a korban, de annyira azért nem jellemző. Szóval messze nincs kizárva, hogy pár hónap és elveszti az érdeklődésedet utánad esetleg.


3) Mint a fenti kommentekből is leszűrhető, ez a kapcsolat "cikinek" számít. Én lehetőleg titokban tartanám egy darabig, amíg lehet. 1-2 év és senki nem fog belétek kötni, később egy ilyen korkülönbséggel semmi gond nincs már. Csak most még sok ahhoz, hogy a legtöbb ember megeméssze.

2011. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bonnie15 válasza:
kicsit furcsa talán, de én két ilyesmi kapcsolatot is tudok, amit még mindig happy end. az egyik a szüleimé, anyukám 14-15 volt, mikor találkozott 21 éves apukámmal. 20 éve együtt vannak. a másik, az osztálytársam. 14 éves a lány, és 19 éves a pasija, együtt vannak már régóta, a lány viszont elég érett. szerintem ha szereted, nem fontos,h hány éves. inkább vállald fel, és küzdj érte! :)
2011. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jajj istenem, meg sem fordult a fejemben, hogy bármelyik 30 év körüli férfi 50 évessel kezdene, csak a példa kedvéért hoztam fel, hogy ebben a korban már másképp hat a nagy korkülönbség is, mint az ő korukban az a pár év.
2011. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!