Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok. Ti viccelnetek ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Ti viccelnetek ilyesmivel?

Figyelt kérdés
A lenyeg h 19 eves szuz srac vagyok. Van egy jo barat baratnom akivel szinte mindent megbeszelunk. Nem erzem gaznak h meg szuz vagyok nem vagyok csunya, csak eleg gatlasos. Beszelgettunk a minap es elokerult ez a tema es mondtam h milyen rossz lenne meg 20 evesen is szuz lenni. Es egyszer csak azt mondta hogy ha adig nem jon ossze, akkor mi lenne ha vele csinalnam. Egy kicsit meglepodtam es kerdeztem h komolyan beszel, de utana aztmondta h csak viccelt. Szoktatok ilyesmivel viccelni? Nekem regebben tetszett (ezt o nem tudja) de sosem gondoltam h lehetne eselyem, most meg mar csak egy jo baratkent tekintek ra. Szerintetek komolyan mondhatta?
2011. jan. 18. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Na, most aztán megtanultad, hogy ilyen esetekben nem szabad visszakérdezni, hogy "komolyan?"


Amúgy szerintem tényleg viccelt.

2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem viccelt, a baj az volt, hogy visszakérdeztél, azt csak azért írta, hogy viccelt mert az neki egy menekülő út volt, azt kellett volna írnod, hogy: oké:D

20f

2011. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy lány ilyennel nem viccel ... :) találkozz vele és közeledj felé :D és csókold egyszer csak meg :D
2011. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hozd föl a témát... Tekintsd továbbra is barátnak. Nekem is van egy nő barátom, rendszeresen mondom, hogy elvenném feleségül, de ezt egyikünk se veszi komolyan...
2011. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Volt olyan, akinél visszakérdeztem és azért nem lett semmi - amúgy komolyan gondolta volna, csak az értetlenkedés elvette a varázsát.

Meg olyan is, akinél nem kérdeztem - és utána kiderült, hogy amúgy csak viccelt. Persze ez a történteken már nem változtatott.:D

2011. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat azt is mondtam h oke, persze :D csak utana visszakerdeztem. Vegulis nemtudom h most orulnek ennek v nem... kapcsolat ugysem lesz belole amugy meg lehet csak elrontana mindent.
2011. jan. 18. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben örülnék... ne szalassz el egy ilyen alkalmat haver
2011. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
am meg énis pont a te helyzetbe vagyok minden adat talál azt leszámitva, hogy nekem nincsenek gyönyörű barátnőim akik ilyesmiket ajánlanak fel:P
2011. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én simán viccelnék egy ilyennel, pedig lány vagyok... -.- sztereotípiák ....-.-

18L

2011. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!