Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24éves vagyok és szűz vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24éves vagyok és szűz vagyok, és nem is csokoloztam még. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
lány
2011. jan. 15. 15:54
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy?Utolso..:)
2011. jan. 15. 21:14
 32/37 anonim ***** válasza:

Ez annyira hihetetlen.

Tök jól nézel ki és még csak nem is smároltál??

2011. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

20:23 vagyok.


Igazad van, nem írtam semmit. :)


21 éves vagyok, még egyetemre járok. Felőlem itt is beszélhetünk, csak privátban szerintem jobban lehet. :) - letiltani egy email után is le tudsz, ha úgy gondolod(szerintem nem gondolnád úgy, persze nem vagyok objektív) ;)

2011. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs! Én is ugyanebben a cipőben járok. Sokszor gáznak érzem magam, de most már egyre inkább úgy gondolom, hogy nem vagyunk azok! Azért mert valaki különbözik valamiben a nagy átlagtól még nem gázos ember! Én sem vagyok bányarém, rólad sem gondolnám ha először látnálak, hogy még nem voltál senkivel, úgyhogy azért kicsit nyugtató, hogy nem vagyok egyedül! De egyszer úgyis eljön a mi időnk! ;) 23/L
2011. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Nem gáz. Írj a 20:23-asnak, ez tök aranyos. :)


25/N

2011. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Ez legyen a legnagyobb bajod! És szerintem is írj - tisztára mint a filmekben :)


19l

2011. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Igen, de te legalább a saját hülyeségednek köszönheted csak. 24 éves fickó ilyenkorra többnyire már megzakkan a fájdalomba.
2012. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!