Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24éves vagyok és szűz vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24éves vagyok és szűz vagyok, és nem is csokoloztam még. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
lány
2011. jan. 15. 15:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ááá, ez kamu...
2011. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem kamu...
2011. jan. 15. 16:35
 23/37 A kérdező kommentje:
Bárcsak az lenne
2011. jan. 15. 16:35
 24/37 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha 2 ember között nincs meg az egymás iránti erős lelki kötődés (nem úgy mint amikor megcsókolsz valakit és azt sem tudod hogy miért, csak valami féle megszokásból) akkor az egésznek semmi értelme, sőt...

mert most abba gondolj bele hogy ha megiszol 2-3-4-5 dl rövidet (attól függ mennyire bírod) jobb kedved lesz tőle (nagyon kevés kivétel van) na, és azt a hangulatodat ami akkor van (amikor még éppen normálisan tudsz menni) na azt még szorozd meg legalább 1000-rel gondolatban, és azt a jó hangulatot amit el sem lehet képzelni hasonlítsd össze az alap hangulatoddal, hatalmas különbség!!

kb. ennyi a különbség a közt is amit sokan szerelemnek gondolnak, és a valódi között, csak aki nem élt át bizonyos érzéseket az hajlamos azt mondani hogy az nem úgy van, meg hogy a másik hülyeséget beszél.

Viszont aki egyáltalán képes ilyen kérdést feltenni és ennyit számít ismeretlenek véleménye na az már PADLÓGÁZ!

2011. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Te most ugye csak ugratsz? Nagyon jól nézel ki!
2011. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak én 20 éves vagyok.

De amúgy tényleg sokkal fiatalabbnak nézel ki.

20/L

2011. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy kamu, mert egy ilyen piszokul helyes lányról nem tételezném fel... Nem gáz, büszke lehetsz magadra.
2011. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Szerintem Te szép vagy:) Én 21 éves vagyok, szűz. a barátaim tudják.pedig nem vagyok én sem egy nagyon ronda lány. de sok szerencsét:) egyébként, ha először meglátnálak, akkor én sem gondolnám, hogy még nem is csókolóztál senkivel.

21/L

2011. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
De fura, ha nem lenne ugyanaz a nyaklánc mindkét képen, azt mondanám nem is ugyanaz a lány, csak hasonlít. :) Amúgy nem gáz, ha valóban olyan szép vagy, mint a képen lehet félnek tőled a pasik :D
2011. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


bár nyilván nem társkeresési céllal írtad ki... Igazából én sem nagyon tudom mit csinálok, csak délután olvastam a kérdést és úgy gondoltam muszáj írnom - nem szoktam ilyet csinálni. :) Szóval ha lenne kedved 1-2 üzenetet váltani, akkor légy szíves küldj egy privát üzenetet. Persze megértem ha nem, csak meg kellett próbálni. :)

2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!