Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy normális lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Még hogy normális lányok kellenek?! Pfpfpfpf.

Figyelt kérdés

Itt sem olvasok mást, mint hol lehet normális lányokat összeszedni, de az igazság az srácok, hogy ha ott van előttetek akkor nem kell mert túl jó és nincs miért küzdeni.22 éves fejjel itt vagyok 1 éve párkapcsolat nélkül, ne értsetek félre nem azt mondom bennem nincs hiba, de már ne haragudjon a világ!Nem vagyok tökéletes.A nő legyen okos, csinos, jól nevelt, lehetőleg társaságban is tudjon viselkedni, legyen jó az ágyban és ugye szeressen, ne csaljon meg etc.De mikor ott van előtted, nem kell.Akkor hogy is van ez kérem szépen?

Már több, mint egy éve szerelmes vagyok a legjobb barátomba, akiben mindent megtaláltam amit valaha is kerestem.Végre elmondom neki, mit érzek iránta a válasza persze nem volt.Ezzel nem is lenne baj!Ha nem azt hangoztatná, hogy normális csajt keres, erre mit látok folyamatosan pláza cicákat szed/akar felszedni, a "lányok"(tisztelet a naaagyon kevés kivételnek) ridegek, elutasítóak, érzelemmentesek és csak a külső érdekli őket.Kérdem én, akkor h is van ez? Megjegyzem, egyre több ilyet látni.Hová tartunk? Hol marad a szeretet? A tényleg fontos dolgok?


2011. jan. 9. 03:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet általánosítani. Barátnőmnek a komoly jófiúk tetszenek, nemsoká össze is házasodnak, én pedig meghalok azokért a férfiakért, akik minden hétvégén mással vannak. Ez nem hiba,baromira nem tehet az ízléséről senki.
2011. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:35


Ő is teljesen normális, nem nézi a csajokat lábtörlőnek, figyelmes, udvarias..jó fiú.


Valaki írta h talán azért, mert számára én nem vagyok a normális.Beszéltem vele erről azt mondta ez nem így van,nem tud rólam rosszat mondani.De mondom ezzel nekem nincs is problémám, feldolgoztam.Engem csak az idegesít, hogy rengeteg ember(köztük ő is) azt hajtogatja, h neki a normális csajok kellenek, holott nem így van.

2011. jan. 9. 14:57
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Igazad van, nincs ezzel semmi bajom.Én csak azt mondom, hogy akkor vállalja fel!
2011. jan. 9. 15:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd, talán nem hazudik. A szívem mélyén én is jobban örülnék ha olyan kellene, aki "normális", de hiába keresnék olyat,ha egyszerűen nem tudja lekötni a figyelmem. Szóval nem feltétlenül hazudik ő ,csak magának sem vallja be mit szeret.
2011. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!