Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy normális lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Még hogy normális lányok kellenek?! Pfpfpfpf.

Figyelt kérdés

Itt sem olvasok mást, mint hol lehet normális lányokat összeszedni, de az igazság az srácok, hogy ha ott van előttetek akkor nem kell mert túl jó és nincs miért küzdeni.22 éves fejjel itt vagyok 1 éve párkapcsolat nélkül, ne értsetek félre nem azt mondom bennem nincs hiba, de már ne haragudjon a világ!Nem vagyok tökéletes.A nő legyen okos, csinos, jól nevelt, lehetőleg társaságban is tudjon viselkedni, legyen jó az ágyban és ugye szeressen, ne csaljon meg etc.De mikor ott van előtted, nem kell.Akkor hogy is van ez kérem szépen?

Már több, mint egy éve szerelmes vagyok a legjobb barátomba, akiben mindent megtaláltam amit valaha is kerestem.Végre elmondom neki, mit érzek iránta a válasza persze nem volt.Ezzel nem is lenne baj!Ha nem azt hangoztatná, hogy normális csajt keres, erre mit látok folyamatosan pláza cicákat szed/akar felszedni, a "lányok"(tisztelet a naaagyon kevés kivételnek) ridegek, elutasítóak, érzelemmentesek és csak a külső érdekli őket.Kérdem én, akkor h is van ez? Megjegyzem, egyre több ilyet látni.Hová tartunk? Hol marad a szeretet? A tényleg fontos dolgok?


2011. jan. 9. 03:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én mindig is normális lányt akartam!

De nincs előttem senki, akikre hajtottam lekoptattak, máshogy meg nem lehet ismerkedni csak ha én kezdeményezek, így kicsit nehéz megtalálni a normális lányokat, bujkálnak.

20f

2011. jan. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1.beszélni könnyű hogy én milyen normális vagyok , nekem csak normális lány/fiú kell

2. ez sokszor csak egy "csajozós duma" , mégse mondhatod azt hogy : nekem egy krva kell

3.relatív , nem sértésként de lehet hogy neki nem te vagy a "normális"

4. ott van előtted és nem kell ? attól még lehetnek elvárásai amiknek nem teszel eleget , szintén nem bántás akar lenni

2011. jan. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tudod ismerős ez a gondolatmenet, én sokkal inkább az erkölcsöt utálom, ami miatt normálisnak kell lennem. Amúgy sem ennék világosszőke műszempillás, de azért negyedennyi erkölcsi korlátom sem lenne, ha a társadalom nem ribancozná le a nőket csak mert nekik is vannak szükségleteik. Az ember már a falat kaparná,de neem, nem lehet csinálni semmit, mert akkor biztos lesz valaki, aki leribancoz,aztán sorban mindenki.

Inkább irigylem ezeket a plázacicákat, mert őket nem érdekli, ha megszólják őket, bár én is tudnék olyan lenni..

2011. jan. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet h nem akar barátként elveszíteni mert ha össze jönnétek akkor utána tuti nem lennétek barátok vagy nagyon kis esély van rá. én is "normálisnak érzem magam nem cigizek nem iszok nem drogozok nem játék gépezek azt mondják hogy helyes is vagyok de nekem sincs lassan 1 éve senki de én azt tapasztaltam hogy a lányoknak inkább a vagány parasztok tetszenek mit értek ez alatt azt hogy pl a srác láb törlőnek használja a lányt akkor a lány rohan utána és szinte le se tudja vakarni magáról de ha én normális vagyok figyelek a lányra akkor meg menekül hogy van ez ?: ) 21/f
2011. jan. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mostanában átnevezném a gyakorikerdesek.hu-t spleen.hu-ra. De lehet csak a tél teszi :)
2011. jan. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy te nem jössz be, nincs meg az a kisugárzásod, ami az ő igényeinek megfelel.

Mert lehet a plázacicák között is értékes lányt találni, aki csak azért viselkedik úgy, mert a barátnői ráviszik az ilyesmire, különben egy csoda teremtés.

Mert mindenkinek tényleg normális lány kell, aki neki megfelel, lehet, hogy neki te nem vagy úgy "normális".


"A nő legyen okos, csinos, jól nevelt, lehetőleg társaságban is tudjon viselkedni, legyen jó az ágyban és ugye szeressen, ne csaljon meg etc." -ezek mind igazak, nagyon jó, ha ezt egy lány mind tudja, de a lényeg, hogy tényleg partnerként kezelje, tehát tisztelje, felnézzen a fiúra, csodálja őt. - Ha ez megvan, akkor valóban nem lehet gond. Ne ess kétségbe, még van rengeteg fiú, akinek pont te lennél az ideálja, majd összehoz vele a sors. F24

2011. jan. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Téged is csak a külső érdekel, mert nő vagy. A srác meg sztem attól tart, h elrontaná a barátságot. Én se tom, mit szólnék, ha egy nagyon jó lány barátom azt mondaná, h tetszem neki (bár ilyen úgyse lesz, de az más kérdés).
2011. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj kedves kérdező amiért nem leszek nőies és finom, de a te kérdésed tette be nálam a kaput. K--vára elegem van az ilyen idióta kérdésekből, hogy miért nem a normális lány kell neki, stb stb. Miért kell általánosítani?? Nyilván van olyan, aki rohadtul nem normális lányt keres. Képzeld, én olyan vagyok hogy 1,5 éve barátnőm van és szeretem. Az egyik barátom meg minden hétvégén másik idióta csajt k--rogat....most akkor mi van?? Nem lehet általánosítani. Úgy tűnik mégsem akar normális lányt a barátod. Vagy esetleg nem gondoltál még arra hogy külsőleg nem jössz be neki?? 22 évesen nem fog csak a belsőd miatt járni veled, ezt a sz@rt is felejtsétek el hogy csak a belső a lényeg. A külső fog meg és kész, a belső is nagyon lényeges és hosszú távon a külső eltörpül mellette, de a külső fog megfogni. És lehet hogy sok nagyon értelmes és aranyos lány mellett elmegy az ember az utcán, de nem fogom észrevenni ha emellett 150 kiló, vagy csak szimplán nem az esetem!


Jegyezzétek már meg: fiúkból és lányokból is van aki egyszerűen csak dugni akar még, és van aki komoly normális kapcsolatot. Mindenki máskor érik be, én azt mondom egyikkel sincs gond. Csak aki normálisat akar, ne kezdjen olyannal aki egyéjszakást, mert akkor megint jönnek az ehhez hasonló idióta kérdések...

2011. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

J válasza


Csinos e vagy mert ha nem megvan a válasz.

2011. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Én mindig is normális lányt akartam!

De nincs előttem senki, akikre hajtottam lekoptattak, máshogy meg nem lehet ismerkedni csak ha én kezdeményezek, így kicsit nehéz megtalálni a normális lányokat, bujkálnak." hát kb ez a összefoglalja lényeget...


Itt sem olvasok mást, mint hol lehet normális lányokat összeszedni, de az igazság az srácok, hogy ha ott van előttetek akkor nem kell mert túl jó és nincs miért küzdeni. - na ezt nem tom hogyan találtad ki, mert én nagyon örülnék ha egy ilyen lány lenne előttem:p

2011. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!