Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon vonzódik hozzám, akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vonzódik hozzám, akar tőlem bármit is? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Előkészítőre járok,és a tanár "úr" (30 éves) nagyon értelmes,jó humorú,egész jóképű fazon.

Úgy érzem,mintha lenne valami köztünk,nem tudom igazából megmagyarázni..

Mikor kettesben maradtunk -mert a csoportból mindenki hazament már- kissé görcsbe rándult a gyomrom,picit remegett a kezem,valahogy felfokozottabb hangulatba jöttem. Sokszor elkaptam a pillantását,érdeklődően felhúzta a szemöldökét,mosolyog rám,foglalkozik velem.. ill. mikor hazafelé megyünk kérdezni szokott rólam,pl. hol lakom,aznapi programom,stb.

Ez vajon szimpla udvariasság és csak azért kérdez,mert nem akarja hogy kussban sétáljunk csak egymás mellett?


Legutóbb pl. mikor ugye kettesben maradtunk megérdezte hogy program? Mondom mai? Mondja igen. Mondom hazamegyek és olvasok, meg hogy nem vagyok olyan "elmenős fajta".

Miért kérdezte ezt?

Amugy ha elhívott volna vhová,szívesen mentem volna vele..de ebből azt vehette le,hogy nem akarok vele lenni,vagy ez hülyeség?


Nem hinném,hogy bármit is akarna tőlem,mivel menyasszonya van... de akkor is érzek valamit..nem tudom mi ez,de érzem,hogy van köztünk valami....


Hülye vagyok,tudom :'(((


2011. jan. 8. 19:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/L vagyok
2011. jan. 8. 19:03
 2/12 anonim ***** válasza:
nyissad már ki a szemed már bocsi,egy iylen csajhoz aki te vagy nem egy 30 éves tanár való.foglalkozz a veled egyidösekkel.
2011. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem,hogy hozzám való-e. légy szíves a kérdésre válaszolj,egyéb kommentár nem érdekel. köszi.
2011. jan. 8. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
figyelj,szerintem simán.csak veled ilyen vagy másokkal is?
2011. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem csak velem,de lehet,hogy csak bemagyarázom magamnak. pl. kapott tőlem karácsonyra ajándékot (mástól mondjuk nem,szal érdekes kérdés hogy arra ugyanígy reagált volna-e?) és eléggé meglepte,láthatóan örült neki,azt mondta de édes vagyok,meg adott puszit...
2011. jan. 8. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy... Na de komolyra fordítva a szót, ő egy tanár kedves kell hogy legyen, maximum simogatja az egóját hogy egy 18 éves kislány érdeklődik iránta és bármikor megkaphatná... Ha sokat csinálod ezt még neki, azon kapod magad hogy 10 re ágyban vagy ő meg 11 kor indul haza a feleségéhez amiből meg ciki lesz...
2011. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb mikor kettesben vagytok, vedd elő a melledet és kérd meg hogy tegye be közé... Ha megteszi, akkor rád van indulva... ez a megoldás, egy tibeti paptól hallottam... állítólag 100%
2011. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kérem,hogy olyanok válaszoljanak,akik képesek felnőtt módjára gondolkodni. létezik olyan is hogy őszinte érzelem.
2011. jan. 10. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem az jön le h csak te szeretnél ebbe többet látni, mivel te bele vagy esve..:S
2011. jan. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 dolgot mondanék:

1. Vigyázz az apakomplexussal, mert mások megvethetnek érte

2. Te vagy belé szerelmes, miközben ő csak jófej veled, mint ahogy a normális embereknél ez menni szokott

3. Van menyasszonya => nem jó/szép/kecsegtető foglalt férfira hajtani. Te úgyis elmész majd egyetemre, és annyi volt, mert te úgy gondolod, hogy még előtted a jövő.


Lényeg, hogy nem vagy hülye, csak legyél észnél. Barátkozni akart és ennyi, tiszteletben kell tartanod. Tehát amit érzel az a barátság(id.:utolsó mondat) és a pasihiány, amit ezzel akarsz azonosítani.

2011. jan. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!