Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdjek egy olyan személlye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek egy olyan személlyel, aki vonzódik hozzám, jártunk is, de már csak szexet szeretne?

Figyelt kérdés
Én kiegyeznék ezzel is, ugyanis ameddig együtt voltunk nem volt köztünk szex, de mindig izzott köztünk a levegő. Lehet utána már nem is fogunk beszélni, én szerelmes vagyok belé, de talán ez így is jó lenne. Az én helyemben mit tennél?
2010. nov. 3. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha te szerelmes vagy belé, ő viszont tényleg csak szexet akar, akkor én a helyedben megkímélném magam ettől, és nem feküdnék le vele.
2010. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk miért szakítottatok, ezért nehéz objektív választ adni. Márpedig az ilyen kérdésre csak úgy rajzani szoktak a nagyon okos (legtöbbször női válaszolók) az unalomig issételt és közhelyes "én bizony soha nem lennék együtt csak szexért csúnya gonosz mocskos férfiak, hát csak ezt akarják" jellegű sablonválasszal... holott nem tudjuk részletesen, pontosan mi is a helyzet nálatok. Így pedig minden külső ítélkezés csak sztereotípia alapján megy... sztereotípiára pedig sose hallgass.


Röviden tehát, dönts belátásod szerint, de készülj fel rá, hogy az ilyen kérdésekre nagyon bugyuta válaszokat szoktak adni a kedves válaszolók, és nem érdemes feltétlenül az itt hallottakra alapozni egy ilyen kérdésnél.

2010. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel szerelmes vagy belé de részéről csak szex lenne, ne okozz magadnak csalódást, NE !
2010. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem dugjatok, nem ártotok vele magatoknak!;):D Jó dugást!;):D
2010. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megspórolnék magamnak egy megaláztatást.
2010. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Az is egy sztereotípia, hogy egy nő kötődni kezd ahhoz az emberhez, akivel lefeküdt, mégis sokszor megállja a helyét.

A kérdezőre pedig hatványozottan igaz lehet ez, mivel állítása szerint szerelmes.

Lefeküdni a szeretett férfival, aki utána semmibe vesz; tapasztalatból mondom, hogy nagyon rossz!


Amúgy meg, a kérdés arról szólt, hogy ki mit tenne a helyében. A válaszoktól függetlenül fog dönteni a kedves kérdező, saját belátása szerint (legalábbis gondolom).

2010. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már tettem hasonlót, és szerencsére nem sokkal utána kiszerettem az illetőből, attól még életem legjobb éjszakája volt az... Itt viszont választhatok a semmi és az egy éjszaka között... A szakításunk oka igazából nem tisztázott. Nem nagyon tudtunk beszélni egymással, a társaság két részre szakadt és ő a másik csoporttal maradt...
2010. nov. 3. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem gondold át jól, mert lehet, h örökre tönkemegy köztetek a beszélőviszony.
2010. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!