Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Úgy érzem, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem, az egyik barátom vonzódik hozzám.

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és mostanában észrevettem, hogy mikor az egyik haverommal vagyok, mintha zavarban lenne, vagy nemtudom... Volt már, hogy csak úgy spontán megölelt, vagy nekem dőlt, pl buszon, és ilyenkor mindig nagyon kellemetlenül érzem magam. Mit csináljak?
2011. jún. 6. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vágd jól pofán és leszokik róla. Legalábbis veled.
2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

figyeld továbbra is kérd ki másik haverod véleményét, és ha téll. úgy látod, akkor feltétlenül beszéld meg vele !!

és ha bevallja, akkor persze gondolom nem vagy meleg ha nem vagy akkor sztem kerüld, vagy mondd h álljon le nemtom:s de egy ilyen megtudja rontani a barátságot

2011. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle...Ennél jobb ötletem nincs...
2011. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
rakd seggbe
2011. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy meleg-e.
2011. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jójó, addig már eljutottam hogy meg kell tudnom, hogy mi van, de hogyan? Ha a haverokat kérdezem, ki tudja, mi lesz a sráccal, azt sem akarom, hogy ferdén nézzenek rá, akármi is legyen :/. És mégsem állhatok csak úgy elé, hogy "b*zi-e vagy?'. Esetleg valami tipp, hogy hogy kérdezzem, vagy ilyesmi?
2011. jún. 6. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Úúúú ezmiez? Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 192.168.101.61:6387 (Cannot assign requested address) in
2011. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem hasonló cipőben járunk, csak én a másik oldalról. Annyi különbséggel, hogy eszem ágába sincs nyomulni a haveromra. Ez volt a bevezetés.

Szerintem, ha lehet, ne vonj bele senki mást ebbe a dologba. Nem tudod biztosan, így mások szemében akaratlanul is, de téves kép fog kialakulni a barátodról. És ha félretéve az előítéleteket és ezt a megváltozott helyzetet és úgy gondolod, hogy tényleg jó haverok voltatok akkor tényleg ne keverj bele másokat.

Ha magamból indulok ki, szinte biztos hogy nem vallanám be egy spontán kérdésre, hogy meleg vagyok. Szerintem előtte beszélgessetek egy jót. Nem feltétlen kell erről a témáról, az a lényeg, hogy kellemes hangulat alakuljon ki. És utána rátérhetsz. "Figyelj. Észrevettem, hogy zavar ha a többi haverral vagyok, megölelsz, stb... Te vonzódsz hozzám?/Meleg vagy?" (amiket itt felsoroltál, szerintem kevés ehhez ide még kéne mondani olyanokat, amik biztos jelek. én is buszozok, nagy tömegben, kanyargós úton, hirtelen fék, simán magyarázható, ez nem jelent semmit).

Ha ezek után már nem is érzed fontosnak a barátságod (ami miatt én nem ítéllek el) akkor is légy rá tekintettel. Ő is a barátságát kockáztatta. Előtte való témának fel lehet hozni esetleg barátságot, szerelmet ilyeneket. A lényeg, hogy érezze, nem lesz gond, ha most elmondja neked. Légy őszinte hozzá. És persze, tartsd titokban, még ha másképp nézel is rá ez után. Aztán ha már témánál vagytok, beszéljétek meg.

Ha gondolod, keress meg e-mailben. Én holnap készülök elmondani a legjobb barátomnak. Sok sikert!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(az előző vagyok)


Nem tudom milyen viszonyban vagytok, de ha érdemesnek tartod, beszéld meg vele. Nem kell félned visszautasítanod, neked nyilván kellemetlen. Szenvedni fog ez biztos, de ne ítéled el. Nem ő tehet róla, hogy beléd szeretett/vonzódik hozzád.

Ha viszont nem érzed magadat arra késznek, hogy megvetés nélkül tudomásul vedd, akkor inkább ne kérdezz rá. Egészen biztos, hogy retteg attól, hogy elveszíti a barátját (aki még mellékesen be is jön neki). Pont elég lesz ez neki. Próbáld megtartani a barátságot!

Ha nem fog menni, akkor várj még evvel az egésszel.


Remélem segítettem, és ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.


Üdv,

F/18

2011. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!