Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzak helyre valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzak helyre valamit, amit nem tettem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori hosszú, bonyolult, és érdekelne a véleményetek.

Tehát: a Facebook-nak hála, 3 hónappal ezelőtt elkezdtem levelezgetni egy japán férfival- mindketten tagjai vagyunk egy csoportnak; én 26 vagyok,ő 45,de mindezek ellenére kialakult egy "valódi" barátság közöttünk ( vagyis azt hiszem). Idén ideutazik-élnek itt barátai- megbeszéltük,hogy ha lehet, találkozunk. Hmm.. két hete kb , annak ellenére hogy sokszor fent volt Facebook-on, nem irt egy sort sem .. Nem válaszolt az üzenetemre, semmi, holott sokszor volt online éjszaka is ( neki éjszaka, itt nappal). Igy irtam neki két napja: "Nem tudom mi a baj, mivel bántottalak meg . Sajnálom.. Szép barátság lehetett volna, kedveltelek.Szia" Zavart a dolog,tény, de azt mondtamm magamnak: ennyi, nem érdemes foglalkozni vele, kész.

Azonnal válaszolt , hogy ne haragudjak stb, stb.. Annyira megharagudtam, hogy visszairtam neki" Semmi baj,egyébként is amikor ideutazol, nem biztos hogy itt leszek ( ez tény, munka miatt)Azota ilyeneket ir: " Miért mondod ezt nekem? Igenis szeretnélek megismerni".. Kis idő mulva megint jelentkezett: " Soha nem fogsz mosolyogni látni ha most azt mondod; good-bye. Tudod, van itt egy olyan mondás: Tokyo olyan nagy, hogy nagyon vigyázz minden értékedre, mert ha elvesztesz itt valamit, soha többé nem találod meg! Nem akarlak elveszteni, mert nekem igenis fontos a barátságunk! " ..irtam neki vissza hogy " Rendben, ne haragudj, csak rosszul esett, hogy nem irtál, elnézést és kezdjünk újra levelezni ha benne vagy ".Ma reggel ujabb üzenet: " Nem tudom mit gondoljak vagy mit mondjak... Mit akarsz a barátságunktol? Várom válaszod..."

Most a kérdésem: mi van??? Mit tettem, szerintetek tettem valami rosszat, vagy mi ütött belé?? Ennyire megharagudott?? Most mit tegyek?


2011. jan. 8. 18:06
 1/4 nielindi ***** válasza:
nem lehet, hogy arra kíváncsi, h ez barátság-e vagy esetleg több?? sztem ez nem ugy néz ki, mintha haragudna.
2011. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem azt hiszi bele estél mint vak ló a gödörbe.

21/N

2011. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna rögtön "rátámadni" ezzel: "Nem tudom mi a baj, mivel bántottalak meg . Sajnálom.. Szép barátság lehetett volna, kedveltelek.Szia"

Megkérdezhetted volna egyszerűen úgy is, hogy reméled nincs semmi baj, hogy nem ír, vagy valami ilyesmi.

2011. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van. Nem kellett volna letámadni.
2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!