Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a menstruálás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a menstruálás? (LÁNYOK)

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzásgátló előtt 4 nap rendes vérzés 2 gyenge volt, ez nem volt annyira vészes, főleg tamponnal, és nekem csak az első nap görcsölt a hasam, de akkor igencsak koncentráltan.

Szóval 1 nap mindig begyógyszerezve otthon sírva kínlódva az ágyban, amíg alvásba nem hergeltem magam. Második nap már csak nagyon enyhe fájdalom volt max.

Gyűlöltem. :S


Most gyógyszert szedek, vérzés nagyon minimális, fájdalom sincs szinte semmi. Ha mindig így lenne, akkor nem lennék kiakadva rajta.


20L

2012. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

1-2 nappal előtte mágnest érzek a hűtőbe, és tömök magamba mindent.

Majd mikor megjön, a testem másfélszeresére duzzad, mint egy lufi, ami ki akar durranni.

Görcsölök, fáj minden, majd meg döglök, 1. nap enni nem nagyon tudok.

2. nap már nem fáj annyira, viszont olyankor érzem mindig a gátnál, ahol volt a varrat, mintha szét akarna szakadni.

A többi 4 nap tűrhető, csak a vége köcsög, mert nem jön semmi, azt hiszem, hogy elmúlt, nem rakok be tampont/betétet, és a bugyi bánja, mert szembesülök vele, hogy még tart...

2012. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az első nap olyan, mintha a hátamon és a térdhajlatomon át szülnék, miközben mérgezett karmok szorongatják a beleimet. Aztán semmilyen.
2012. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sok válaszolót irigylek...

Menses előtt 2 héttel görcsölök, de az enye csak 1-2 nap. Menses előtt egy héttel zabálok, de csak a nevelésem akadályoz meg benne, hogy kipakoljam a hűtőt.

Menses előtt 4-2 nappal mellfeszülés és a vízvisszatartás miatt puffadás. Menses 1. Nap olyan szintű fájdalom ami miatt a mozgás is nehézkes, vérnyomás a béka valaga alatt, sápadság fáradság, ájulás is előfordult. Ez kb 2 nap aztán enyhül. Addig nem akarok a kiömlő vér mennyiségéről beszélni , de sok. Nagyon sok. Az 5. Napra visszatér minden a normális kerékvágásba. Nem vagyok finnyás, kűzdősportolok, fát vágok, vadászok, de az a helyzet, ha fájdalmat nézek nekem egy ujjtörés jobban megérn (a hosszú gyógyulási időt leszámítva). Nődoki azt mondja nekem ezt dobta a gép, méregerős fájdalomcsillapító meg hormon az segít. Komolyan mondom a második legjobb dolog nekem a párkapcsolatban a tabletta volt. (Első persze a párom)

2016. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan vészes,max. 1.nap fáj a hasam. Előtte egy kicsit álmosabb vagyok a szokásosnál,kicsit fáj a fejem,de túlélhető. Főleg mióta tampont használok,néha el is felejtem. Amit utalok az a hangulatingadozás,vagy amikor apróságon nagyon felhúzom magam,meg sokszor sötétebben látok olyankor mindent. A fájdalomra veszek be gyógyszert de utóbbival nem tudok mit kezdeni.
2016. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!