Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a menstruálás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a menstruálás? (LÁNYOK)

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szar. Nagyon. Kellemetlen, és mindig lehet parátni, hogy foltos e a gatyám. -.-"
2011. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Olyan, amit egy fiú soha nem bírna ki :D:D:D Ha megvannak fázva, akkor is már a végrendeletüket tervezgetik :D Tehát nem olyan rossz, akkor érzem igazán, hogy nő vagyok.
2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem több mint egy hétig tart, elég erős, az első két napban nagyon görcsölök (Cataflan), éjjel rosszul alszok, nem kellemes, de ki lehet bírni, bár én csak tampont használok, így azért sokkal könnyebb. De olyankor én is igazán nőnek érezem magam.

Kedves kérdező próbáld meg elképzelni, hogy a farkadból folyamatosan folyik valami, ami még színes is, ha nem védekezel ellene, akkor ország világ látná, stb..

2011. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

iszonyatosan sz@r!

Főleg az első nap -nálam-

Végig bőgöm az első napot a fájdalomtól mert nem bírok magammal:D. Annyira legyengülök h járni se bírok...

2011. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem már 10 nappal előtte fájnak a cicijeim.Aztán meg para az egész,mert teljesen össze-vissza van a ciklusom.Kimarad,nem jön meg aztán meg rohangálhatok a nőgyógyászhoz,hogy mi van.Ált.5 napig tart,de nem vészes a vérzésem,csak az első két nap.Nagyon utálom folyton cserélgetni a tamponokat...A legrosszabb az egészben a hisztim,olyankor utálok mindent és mindenkit:D:D
2011. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 KatzenMayer válasza:
100%
Hát inkább csak azért tartom nagyon kellemetlennek mert suliban mindig azzal vagyok elfoglalva hogy jaj nem akarok felállni de muszáj stb meg hogy jaj mi lesz ha átázok... de otthol egyáltalán semmi bajom vele...csak suliban
2011. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
jaj suliban én is mindig izgulok! volt h egyszer matek dogát írtunk dupla órán, és akkor nagyon erős volt a vérzésem, nem cseréltem ki időben a betétet és átütött... szerencse h hosszú pulcsi volt rajtam így nem láthatták! de akkor is nagyon szar volt!
2011. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mivel fogamzás gátlót szedek nem görcöslök, nem fáj a fejem és kevés van:)
2011. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
*görcsölök
2011. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Rossz. Az első évben hihetetlenül görcsölt a hasam, néha hányingerem is volt. Mostanra annyival megúsztam hogy szédülök és a második napon olyan erős szokott lenni hogy fél óránként kell betétet cserélgetnem hogy ne legyen véres a nadrágom. Ha a fájdalomra vagy kíváncsi, kicsi olyan érzés mint amikor belerúgnak a sípcsontodba csak nem a lábad fáj hanem a hasad allja.
2011. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!