Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Folyt. Lent 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Folyt. Lent 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác az osztályomból és van egy barátnője de mindenki azt kérdi h járunk e mert nagyon közeledik felém, de csak akkor ha nincs ott a barátnője!
2011. jan. 2. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

:S

Hát szerintem próbálj meg ellenállni. Ha egy ekkora tahó, hogy a barátnője mögött hiteget, akkor nem érdemel meg. Vagy annyira besz@ri, hogy nem mer szakítani a barátnőjével... <- ha így van, akkor próbálj vele beszélni,vagy hogy mi a francért közeledik feléd, ha van barátnője?

Egyébként osztálytárssal nem jó párkapcsolatba lenni... :S


12/L

2011. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Várj amíg lép. :)

de ha van barátnője akkor mit akar? :O

2011. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15:57 én is így vagyok mert téll nem értem h miért közeledik felém ha van barátnője a másik meg az h reggel mindig találkozunk jópáran és akkor ott a barátnője és akkor hozzám se szól de ha elmegy a barátnője akkor máris más lesz és elkezd közeledni felém....
2011. jan. 2. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

az én kérdésem:

mi a fenét keresnek itt a 12-13 éves csajok? inkább nézzétek a mesét és barbizzatok. nektek az való -.-

2011. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy félreértelmezed a jeleket amiket küld? Lehet, hogy csak barátkozni szeretne veled, és ezt azért csak akkor teszi meg amikor a barátnője nincs ott, mert nem akar féltékenységi jelenetet..

Mondd meg neki, hogy ne tegye ezt a barátnőjével, ne csapja másnak a szelet amíg kapcsolatban él. Persze csak akkor mondd meg ezt neki, ha komolyan közeledik (randi, vagy ilyesmi, de amúgy is tisztázhatod vele a dolgokat).


:)

2011. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:58


Fogadni mernék, hogy tőled értelmesebbek, babám...

Nem értem, hogy miért kell mindenkit általánosítani. Nem ismeritek, nem tudjátok mennyire érett. Akkor meg mi van?

2011. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16:58 vagyok.

nem hiszem hogy nálam értelmesebbek, mert én meg tudom oldani a problémáimat ilyen oldalak nélkül is ;)

2011. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16:58 bocs már nem azért de mennyi idős vagy?? 50?? csak mert ha 20-25 közt vagy már nem azért de elég fura a gondolkodási módod! mert ha kinézel az utcárra látod milyen túl érettek a mai 10-12 évesek én nem vagyok túl érett de sokan mondták h érettebb vagyok mint pál oszt.társam... a többieknek köszönöm a választ :)
2011. jan. 3. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Osztálytárssal soha, nem éri meg. Ha meg van barátnője minek akarsz belekerülni egy szerelmi 3szögbe? Ha annyira érett vagy akkor ezt meg kell értsd.


Off.

16:58-nak tökéletesen igaza van. Nem tudom fiú v. lány de teljes mértékben egyetértek vele. Mikor én voltam ennyi (5 éve) magasról tettem még a szerelemre.. Manapság meg már menő ha 6.-7. osztályban jársz valakivel.. Hát szerintem nem :) és Ne gondold már, h annyira érett vagy.. 13 évesen közel sem vagy az. És ezt nem rosszindulatból vagy bántásból mondom félre ne értse senki..

2011. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!