Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az erzest hogyan tudnam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az erzest hogyan tudnam enyhiteni? Folyt kov.

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo, hogy van egy munkatarsam, aki nagyon- nagyon bejon nekem, es biztos, hogy en sem vagyok kozombos szamara, mert mar tortent koztunk egy s mas, amikor kettesben maradtunk, o kezdemenyezett. Tegnap kicsit messzire mentunk, konkretan pettingeltunk a ceg konyhajaba, amikor mar mindenki elment. Amiota ez megtortent, ugy erzem, mar- mar annyira keruljuk egymast, hogy ez gyanus, ha van meg valaki jelen. Ilyenkor nem tudok sem en, sem o normalisan, lazan viselkedni. Ha csak a kozelembe kerul, majd kiugrik a szivem a helyerol, alig tudom turtoztetni magam, ha meglatom, csak az jar a fejembe, hogy vele szeretnek lenni most rogton... Hogyan tudnam moderalni az erzeseim? Nagyon ossze vagyok zavarodva, nem tudom, meddig birom... Hamarosan el fog menni a cegtol, es azt sem tudom, hasznaljam- e ki az idot, amig itt van es keressunk egy nyugis helyet, vagy hagyjam az egeszet, es felejtsem el(bar ezt nem tudom, menne- e amig itt van). Esetleg valakinek tapasztalata ebben??

23/N


2011. júl. 19. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a leg egyszerűbb az lenne ha valamilyen úton módon megbeszélnéd vele a dolgokat. Ez lenne a leg egyszerűbb. (szerintem.)
2011. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne hagyd annyiban, kezdeményezz. biztos csak elbizonytalanodott valamiért, járj a végére.
2011. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugy erzem, o is ugyanolyon zavarban van, ha van ott meg valaki, mint en, mert ha csak ketten vagyunk, minden oke...
2011. júl. 19. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer keresnél vele egy nyugis helyet, ahogy írod, akkor fölöslegesnek tartom az egészet. De ha hosszabb távra is el tudnád képzelni, akkor viszont hajrá.
2011. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!