Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így, és mit tegyek, hogy el tudjam felejteni a srácot?

Figyelt kérdés

4 éve éltem egy ellaposodott kapcsolatban, ahol párommal már nem voltunk boldogok egymással. A kapcsolat alatt megismertem egy srácot, aki megadta nekem azt a figyelmet, amit párom nem. Nyár végén szakítottunk párommal, rá két hétre összejöttem a másik sráccal. Vele távkapcsolat volt, így párommal (akkor volt párom) rendszeresen találkoztunk, mivel egy helyen tanultunk, dolgoztunk. Egy buli után itt aludt nálam, és lefeküdtem vele, megcsalva az akkori barátomat. Ez kiderült, de ő megbocsájtott, 1 hét kihagyással újra összejöttünk, akkor találkoztam vele 2.jára. Utána beültették a fülébe, hogy én újra megcsaltam, hamisított felvételeket kapott erről. A srác, az akkori barátom úgy döntött, nem hisz nekem, így inkább szakított velem. Utána hazudott, hogy talán még összejöhetünk, de a volt páromnak közben azt mondta, hogy soha az életbe nem fog összejönni velem, csak le akar rázni. Közben nekem a szemembe jófej volt, de soha nem keresett, ha én kerestem, gyakran lerázott. Közben a volt párommal találkoztunk, ő tovább udvarolt, mert rájött, én kellek neki.


Most, kb 2 hónap után újra együtt vagyok a volt párommal, jól megvagyunk, szeretem, ő is szeret. A másik srác tesz rám magasról. Ez nekem rosszul esik. Zavarna az is, ha más barátnője lenne, vagy udvarolna más csajoknak, de nem akarok összejönni vele. Az esik rosszul, hogy mielőtt jártunk volna megszakításokkal 2 hetet, azelőtt a legjobb barátok voltunk. Most nem keres, állítólag mindenkivel ilyen, de másokkal foglalkozik. Én soha nem kapok magyarázatot arra, hogy miért bánik így velem, miközben én nem tettem rosszat, csak ő hitte el a pletykákat. Ez nagyon rosszul esik, iszonyat mérges vagyok. Legszívesebben bebizonyítanám neki, hogy értékes ember vagyok, és megbánja még, hogy kizárt az életéből. De ez az ország másik végéről nehéz. Viszont ez az érzés befeketíti a mostani kapcsolatomat, mert a párom féltékeny erre a srácra, neki nem mondhatom el, mennyire szarul esik, hogy így leszar.


Hogyan tegyem túl magam azon, hogy igazságtalanul vádoltak, a legjobbnak hitt barátom nem foglalkozik velem, miközben egy közösségi oldalon, ahova én csaltam, más csajnak írkál, hogy mi a gond. Állítólag ő már rég lezárta magában a dolgokat. Én úgy érzem, talán azért nem tudom így elengedni, mert szörnyű dolgokon ment keresztül az életben, én segíteni szerettem volna, hogy egy picit boldogabb legyen, és sajnálom, hogy ezek történtek vele.

Ha ezek nem történtek volna, rég el tudtam volna engedni őt.



És nem tudok túl lépni rajta, próbáltam letojni, de egyfolytában az van bennem, hogy igazságtalanul kaptam ezt, amit kaptam.


2011. jan. 1. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudna valaki reagálni valamit? :(
2011. jan. 1. 14:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó bonyolult az biztos, de a legjobb szerintem ha a pároddal kicsit szinesebbé teszitek napjaitok mennyetek kicsit csavarogni, romantikus esték, stb. =)

és a másik pasi akkor nem fog eszedbe jutni egy idő után

2011. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!