Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm de nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de nagyon nagy bennem a melegség iránti vágy, mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nagy lelki válságban vagyok... :( Teljesen meg vagyok kavarva, össze vagyok zavarodva. Az a gond, hogy úgy érzem, érdeklődök a fiúk iránt, méghozzá nagyon. Ez régebben is így volt és most is így van. Van barátnőm 4 hónapja és ő nagyon szerelmes belém. A családom mindig azzal nyaggatott hogy szerezzek magamnak egy barátnőt, ami most sikerült is. 3 hónapja járunk és minden hétvégén szeretkezünk. Ám én... Én nem érzem legbellűl jól magam olyankor... :,( Tehát, amikor lefekszem vele, egy nővel... Nem örömből szexelek vele! HANEM ÜRES KÉNYSZERNEK ÉRZEM, LÉVÉN HOGY JÁRUNK! Úgy érzem, BELE LETTEM ERÜLTETVE A CSALÁDOM AZZAL, hogy összejöjjek egy lánnyal! Nagyon kényelmetlen vele a szex nekem! De én legbellűl ezt egyáltalán nem akartam! Mert úgy érzem, NEKEM A FIÚK KELLENEK! És nem pedig egy nő! Totális káosz van a fejemben és zavarodotság uralkodik rajtam... Van egy csajom, de én egyszerűen képtelen vagyok úgy tekinteni egy nőre, mint egy pár! És szerelmes vagyok, de nem belé, hanem egy meleg fiúba! És én inkább Vele lennék, nem pedig nővel! Úgy sajnálnám a lányt, mert ő meg elképesztően szerelmes belém és egyszerűen látszik rajta hogy majd megőrül értem... Tudom hogy hatalmas lelki sérülés lenne neki, ha leváltanám őt egy férfira... :,( De ez egyszerűen nem megy nekem és kényelmetlen... Mit tegyek?
2010. dec. 30. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1. lehetőség (beismerés)

Mond meg neki valahogy úgy hogy ne érezze magát hibásnak a dolog miatt, hárítsál csak át mindent magadra csak a látszat kedvéért mintha mindenbe te lennél a hibás! aztán közöld vele hogy mi a helyzet veled és lépj túl a dolgon. Túl fogja élni nem fog belehalni az élet bánat és öröm.Mert minél tovább húzod a dolgot annál nehezebb lesz . Lehető leghamarabb túl kell lenni rajta :(


2. lehetőség (Titokban tartás)

nem mondod el neki a nemi identitásodat és szakítasz vele valamilyen módon hogy ne essen neki olyan szarul (ez végülis azért is jó mert így nem derül fény arra hogy a fiukhoz jobban vonzódsz)Aztán összejössz a sráccal.


3. lehetőség ( bisex )

ha tudtál vele úgy szeretkezni hogy "felállt" és nem érzed vele olyan jónak a szexet és mint ahogy mondtad: ő az első akkor lehet hogy csak nem az ideálod,és leváltod egy másik csajra,de az is lehet hogy csak kíváncsi vagy arra hogy milyen pasival :/

2012. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!