Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm de nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de nagyon nagy bennem a melegség iránti vágy, mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nagy lelki válságban vagyok... :( Teljesen meg vagyok kavarva, össze vagyok zavarodva. Az a gond, hogy úgy érzem, érdeklődök a fiúk iránt, méghozzá nagyon. Ez régebben is így volt és most is így van. Van barátnőm 4 hónapja és ő nagyon szerelmes belém. A családom mindig azzal nyaggatott hogy szerezzek magamnak egy barátnőt, ami most sikerült is. 3 hónapja járunk és minden hétvégén szeretkezünk. Ám én... Én nem érzem legbellűl jól magam olyankor... :,( Tehát, amikor lefekszem vele, egy nővel... Nem örömből szexelek vele! HANEM ÜRES KÉNYSZERNEK ÉRZEM, LÉVÉN HOGY JÁRUNK! Úgy érzem, BELE LETTEM ERÜLTETVE A CSALÁDOM AZZAL, hogy összejöjjek egy lánnyal! Nagyon kényelmetlen vele a szex nekem! De én legbellűl ezt egyáltalán nem akartam! Mert úgy érzem, NEKEM A FIÚK KELLENEK! És nem pedig egy nő! Totális káosz van a fejemben és zavarodotság uralkodik rajtam... Van egy csajom, de én egyszerűen képtelen vagyok úgy tekinteni egy nőre, mint egy pár! És szerelmes vagyok, de nem belé, hanem egy meleg fiúba! És én inkább Vele lennék, nem pedig nővel! Úgy sajnálnám a lányt, mert ő meg elképesztően szerelmes belém és egyszerűen látszik rajta hogy majd megőrül értem... Tudom hogy hatalmas lelki sérülés lenne neki, ha leváltanám őt egy férfira... :,( De ez egyszerűen nem megy nekem és kényelmetlen... Mit tegyek?
2010. dec. 30. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Te is tudod mit kell tenned, akármennyire is fájna a barátnődnek. Vele szakítanod kell, mert így csak boldogtalanabb lesz veled, kár is volt ebbe belekezdened, szülői nyomásra se rohanunk csajt keresni magunknak, ha melegek vagyunk... Baromság. A te hibád, hogy szenvedni fog. Megkímélhetted volna ettől, hogyha hamarabb elmondod a családodnak, hogy meleg vagy és nem szeded fel a lányt se. Lehet, hogy kitagad a család, sőt biztos, hogy nagy csapás lesz nekik. Nekem nincs bajom a melegekkel, de ha a gyerekem az lesz, akkor repül a fenébe...

A lényeg, hogy szakíts, avasd be a családod és gyere össze a pasival, ha ő is szeret téged. A te boldogságod is fontos, nem élhetsz elnyomva.

2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Győződj meg róla, hogy nem csak tévedsz-e. Addig úgysem tudsz mit csinálni. Mert ha kiderül, hogy csak tévedtél bánni fogod.
2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
hogy a f.aszba van az h a normális, rendes fiúknak nincs barátnője, de akinek meg van, az meg bu.zi akar lenni.. -.-
2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó -> "Nekem nincs bajom a melegekkel, de ha a gyerekem az lesz, akkor repül a fenébe... "
2010. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg ez nem akarat kérdése.
2010. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell lépned, hogy őszinte legyél hozzá, és szakíts vele. Talán nem lesz neki annyira fájdalmas, mintha egy másik lány lenne a vetélytársa, hanem egy férfi. Ne hazudjál magadnak, mert belebetegszel, és ha még tovább nyújtod a dolgot a lánnyal, kénytelen hazugságok halmazával ellátni őt, aki mit sem sejt.
2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nincs bajom a melegekkel, de ha a gyerekem az lesz, akkor repül a fenébe... "


Még jó hogy nincs bajod velük...

2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezt minél hamarább rendezni kell, amíg nem késő.Fájdalmas lesz a barátnődnek, a szüleidnek is.Nem szép dolog játszani más érzelmeivel.

Egy férfi

2010. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát az tuti fájni fog a csajnak ha egy pasiért hagyod ott...-.-" de hát ez van
2010. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vegyéé' egy kandallót!
2010. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!