Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm de nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de nagyon nagy bennem a melegség iránti vágy, mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nagy lelki válságban vagyok... :( Teljesen meg vagyok kavarva, össze vagyok zavarodva. Az a gond, hogy úgy érzem, érdeklődök a fiúk iránt, méghozzá nagyon. Ez régebben is így volt és most is így van. Van barátnőm 4 hónapja és ő nagyon szerelmes belém. A családom mindig azzal nyaggatott hogy szerezzek magamnak egy barátnőt, ami most sikerült is. 3 hónapja járunk és minden hétvégén szeretkezünk. Ám én... Én nem érzem legbellűl jól magam olyankor... :,( Tehát, amikor lefekszem vele, egy nővel... Nem örömből szexelek vele! HANEM ÜRES KÉNYSZERNEK ÉRZEM, LÉVÉN HOGY JÁRUNK! Úgy érzem, BELE LETTEM ERÜLTETVE A CSALÁDOM AZZAL, hogy összejöjjek egy lánnyal! Nagyon kényelmetlen vele a szex nekem! De én legbellűl ezt egyáltalán nem akartam! Mert úgy érzem, NEKEM A FIÚK KELLENEK! És nem pedig egy nő! Totális káosz van a fejemben és zavarodotság uralkodik rajtam... Van egy csajom, de én egyszerűen képtelen vagyok úgy tekinteni egy nőre, mint egy pár! És szerelmes vagyok, de nem belé, hanem egy meleg fiúba! És én inkább Vele lennék, nem pedig nővel! Úgy sajnálnám a lányt, mert ő meg elképesztően szerelmes belém és egyszerűen látszik rajta hogy majd megőrül értem... Tudom hogy hatalmas lelki sérülés lenne neki, ha leváltanám őt egy férfira... :,( De ez egyszerűen nem megy nekem és kényelmetlen... Mit tegyek?
2010. dec. 30. 18:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jól mondjátok! Az eggyetlen megoldás, hogy elmondom mindenkinek az igazságot. Nem lehet tovább hazugságban élni. Nagyon fog fájni a családomnak és a lánynak, de még mindig jobb mintha továbbra is hitegetném mindenkivel hogy "mennyire boldog vagyok egy nő mellett"... Mert nagyon nem így van. Ostobaság volt belemennem a kapcsolatba, hibáztam hogy nem mondtam el eddig a családomnak hogy én képtelen vagyok egy nőt társnak tekinteni mikor a szívem a férfiakért dobog. Meg kell lépnem ezt mielöbb és szakítanom a lánnyal. MERT NEKEM IS MINDEN JOGOM MEGVAN AHHOZ HOGY BOLDOG LEGYEK! A sarkamra kell állnom férfiasan és kiállni azért, amit szeretek!


Első 18:58


Jól mondtad! Hibáztam és el lehetett volna kerülni ha már előre szólok a családomnak.


Harmadik 18:58


Ez nem akarat kérdése. Egyszerűen a férfiak tetszenek, én erről nem tehetek.


19:01


Azt hiszem, ennek az egésznek én voltam a legnagyobb szenvedője... Nagyon rossz érzés volt már hogy annyi hazugságot kellett elmondanom ("élveztem" vele a szexet, "jólesik" egy lánnyal a csók, "boldog" vagyok vele stb...)


19:04


Teljes mértékben igazat adok Neked.

2010. dec. 31. 08:19
 12/21 anonim ***** válasza:
Tévézz kevesebbet.
2010. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2011. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

15:23


Szakítottam a csajjal és azóta is boldogan élek a fiúmmal! :) A volt barátnőm pedig megértette, elfogadta a dolgot, BOLDOG EMBER vagyok most már! ^^ A családom is feldolgozta a dolgot idővel, de nagyon nehéz volt nekik

2011. okt. 23. 15:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit? Ha egy meleg "kigyógyulhatna" a melegségből, és ugyanolyan boldogan élhetne egy nővel, mint egy fiúval, akkor kigyógyulnál?
2011. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na a rizsát nem olvasom el.

De ha már össze töröd a szegény lány szívét, remélem az apja legalább egy kétajtósszekrény és a lelket is kiveri belőled. Itt nem az a legnagyobb baj hogy búza mező vagy, hanem hogy ezt eddig is tudnod kellett és így összejöttél egy lánnyal akinek most majd jól összetöröd a szívét.

Kommentet le lehet húzni de akkor is egy "szar, szemét, szar alak vagy" Mucsi szavaival élve.

2011. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15:34


Nekem a boldogság a lényeg, nem számít kivel! Mivel ezt egy fiúval érem el, nem pedig növel, nekem jó ez a jelenlegi kapcsolatom!


A melegség nem "betegség" és én nem tehetek arról hogy a férfiak jobban tetszenek mint a csajok

2011. okt. 23. 15:43
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg a barátnődnek,hogy egy srác miatt hagyod el,mert még te sem vagy biztos abban,hogy mit érzel.Mondd meg neki az igazat,hogy egyszerűen nem akarsz vele lenni,hogy nem vagy boldog vele.Ha később megbizonyosodsz a szexuális orientáltságodról,akkor beavathatod,feltéve ha fontosnak tartod,hogy a volt barátnőd is tudjon róla.
2011. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"nem tehetek arról hogy a férfiak jobban tetszenek mint a csajok"

Hohóó "cicafiú" akkor nem meleg, hanem biszexuális vagy nem egészen mindegy.

2011. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

20:11


Még nem tudom, hogy a kettő közül melyik vagyok, ez még bizonytalan bennem, fogalmazzunk úgy, hogy most egy fiúval vagyok boldog, majd alakulnak valahogyan a dolgok

2011. okt. 23. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!