Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy olyan 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál egy olyan 20 éves srácról, aki eddig kb 50 lánnyal feküdt le?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Haggyátok már rájuk. Aki másképp gondolkozik azt lepontozzák,nevetséges. Mintha csak az ő véleményük lenne értékes.

A jómúltkor feltett egy kérdést egy lány, hogy ribanc-e az anyja, amiért nem tudja ki az apja, apasági teszt nem mutatott egyezést egyik jelölttel sem.


Mindenki közölte, hogy áááá, nem ribanc (ennyit a nőpártiságról)

Itt pedig egy teljesen független fiatal srácot szólnak meg, aki nem csinált semmi olyat, aminek következménye van? Nevetségesek...

2010. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit. ;)
2010. dec. 31. 13:54
 53/55 anonim ***** válasza:
Tudom,nem a kérdezők szoktak, hanem a válaszolók, ha nem olyan választ látnak, mint, amit ők írtak.
2010. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

azt, h egy hímringyó! :))

15/L

2010. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit elnézted - egy 0 nem?
2011. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!