Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy olyan 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál egy olyan 20 éves srácról, aki eddig kb 50 lánnyal feküdt le?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
30%
Én azt mondom mindig, sose a múlton járjon az agyunk, hanem a jelen foglalkoztasson. Ami most van azt kell nézni a múlt az elmúlt már.
2010. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim válasza:
3%
Azt, hogy nagyon jól csinálja, hogy kihasználja a fiatalságát és élvezi az életet. Nekem nagyon bejön az ilyen. Még egy darabig így fog élni amivel nincsen semmi gond. Fiatal és élvezze ki milyen ilyenkor. Mondom úgy, hogy lány vagyok
2010. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

Szerintem meg undorító, később ha lesz valakije, akivel komolyabb, lehet arra is úgy tekint, mint a többire akit csak d*gott.. :S


Én biztos nem mennék bele ebbe..

2010. dec. 30. 17:31
 34/55 anonim ***** válasza:
25%
20 évesen mért kell cölibátust fogadni őszintén? Mikor éljen, ha ne ilyen fiatalon?
2010. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
71%

Ha ő lenne az utolsó pasi a Földön, akkor se kéne...

20/L

2010. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%
dehogy nem kéne! ;D
2010. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
83%

Van egy haverom, 13 évesen, gimnáziumban barátkoztunk össze (immár 15 éve). 18 évesen ő is kb 50 nőnél tartott, jó stílus, kedves személyiség, megnyerő külső.

De nagyon becsültem benne, hogy ha komolyan gondolta valakivel, akkor más lányra rá se nézett a kapcsolat alatt.

Kb 20-22 éves korától inkább hosszútávú kapcsolatai voltak. Amikor nem volt senkije, csajozott, mert megtehette.

Annyiból egyetértek az előttem szólókkal, hogy többynire megbízhatatlan, aki ennyi nőn végigment, de vannak kivételek.

28/N

2010. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 BlackSword ***** válasza:
32%
Már bocsi, de nem biztos, hogy arra a lányra/nőre is úgy fog nézni, mint az egyéjszakásaira... Egyesek miért ilyen prűdek??? Ha minketten tudták, hogy az ott és akkor miről szól, akkor mi a gond... Ha meg téged választ és komolyan is gondolja, akkor meg örülj, hogy szögreakasztotta a vadászpuskát és veled akar lenni... Mert innen is lehet nézni a dolgot... Onnan, hogy nem 20 másik kell neki, hanem Te egyedül...
2010. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
67%
Hát biztos, hogy nem terveznék vele hosszú távra. Amúgy az, hogy sok emberrel feküdt le, nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó az ágyban (tapasztalat). Attól még ugyanúgy lesz@rhatja a partnerét, és csak a saját öröméért. A megdugott nők száma pedig csak erősíti az érvemet. Én 9 fiúval feküdtem le szintén 20 éves létemre, de ezt is elégnek érzem, szereztem tapasztalatot, kiéltem magam. És az, hogy itt azt mondjuk, hogy 50 lány az sok, az nem azt jelenti, hogy elítéljük, amiért nemi életet él (értem ezt a cölibátusos hozzászólóra), csak az 50 az már nagyon sok ennyi idősen. Az ilyen luknak tekinti az embert. És igenis kell nézni a múltat, mert az ilyen nem képes a tartós kapcsolatra, megcsalja a barátnőjét. Ha kinövi is jóó sok év kell, hogy benőjön a feje lágya.
2010. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
32%

akik itt leszólják ezt a fajta embert van tapasztalata vele? Vagy csak sok lány=megbízhatatlan stb. és pont. Amugy meg jó, hogy kiélte magát. Nem értem mi a bajotok ezzel.

21/l

2010. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!