Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy olyan 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál egy olyan 20 éves srácról, aki eddig kb 50 lánnyal feküdt le?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz amit mond akkor nagy spíler,de azért Te ne engedd,hogy bevigyen egy találatot! :)


25/N

2010. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
11%

Nagy játékos.

Megmondom őszintén engem egy cseppet sem zavarna. Sosem érdekelt, hogy a párom előttem hány nővel volt.

Ha védekezett mindig akkor legalább tudom, hogy szexuális téren nem lesznek problémáink, mert biztos nem azért feküdt le vele 50 lány, mert béna.


Egyébként nem kellene a srác, én a 40 körülieket szeretem :)

2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valószínűleg nemi beteg.
2010. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
11%

Ja és nő vagyok, nem vagyok ribanc,én inkább az a tartom magam, mert mit gondolnak típusú nő vagyok, de akárhogy is, rohadtul irigylem ezt a srácot.

Én hülye állat meg elutasítottam anno a világ legjobb pasiját, mert féltem, hogy ha kiderül majd ribancnak tartanak. Azóta is utálom magam a dolog miatt..Semmivel sem lennék kevesebb és lenne egy szép emlékem..

2010. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Engem az taszít. Soha nem kellene egy ilyen fiú/férfi nekem.
2010. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
37%
Most azokhoz szól a kérdés akik azt mondták, hogy szóba se állnának vele! Ha netán akkor derülne ki, hogy mennyi nővel volt számotokra, mikor már együtt vagytok, akkor szakítanátok vele?
2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Én igen, megundorodnék tőle.

Nem vagyok prűd.

2010. dec. 30. 19:09
 48/55 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre kell neked a srác akkor hajrá, de komolyra ne számíts és húzz rá egy gumit!!!!
2010. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Hogy ötvenszer k.félt életében összesen, mert olyan béna, hogy másodszor már egyik csaj sem állt meg neki. :D
2010. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 BlackSword ***** válasza:

válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:54!!!!


Hát szépen le lettünk nyomva... Nem tudom Te hogy vagy vele, de én a saját tapasztalataimat, érzéseimet írtam le... De hát a többiek prűdek, és erkölcsről papolnak... Én is lefeküdtem Isten tudja hány nővel... A legtöbbel utánna is jóba maradtunk... Sőt...

De az tuti, hogy ha majd megnősülök, akkor nekem csak az a nő fog kelleni, és senki más...

2010. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!