Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a szőrös mellkasról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 21:49
1 2
 11/16 anonim válasza:

Az igazat megvallva,én nem szeretem.

De attól függ. Ha a pasi rendes és minden szép meg jó,akkor édesmindegy,hogy milyen a mellkasa. :)

2010. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

megtudok veszni tőle.imádom..begerjeszt:)

lovaglópózban is, mikor mozgok rajta csvargatoma csipőm közben fejemet hátra hajtom csukva a szemem a hajam csiklandozza a combját..a kezemmel pedig folyton a mellkasszőrét pásztázom;)

2010. dec. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
fúj
2010. dec. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szeretem, szerintem jobb mint a csupasz.
2012. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy lány szeret egy pasit, akkor lehet az ősember is, akkor is oda meg vissza lesz a pasiért. Tesóm is csak ilyen borotvált mellkasúakra tudott ránézni azelőtt, aztán találkozott egy David Hasselhoff kinézetű és mellkasszőrrel rendelkező pasival, és egyáltalán nem érdekli, hogy ennyire szőrös ott neki. Nem hagyná el semmi pénzért és nem is gyantáztatná le a szőrzetét. A lányok ha találnak egy nagyon rendes pasit, akit nekik teremtett az ég, akkor bármilyen kompromisszumra képesek érte.
2012. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Viszont itt egy szőrös mellkasú pasi, és minden lány azt írta, hogy neki nem jön be. A fene sem tudja hogy van már az, ezek szerint egynem sem jön be a szőrös.


[link]

2012. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!