Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mitől nőies egy Nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mitől nőies egy Nő?

Figyelt kérdés
14 éve vagyok férjnél, és úgy néz ki, kicsit elsárkányosodtam. Hogyan lehetek ismét nőies és hogyan tudom úgy meghódítani a férjem, hogy azt higgye közben, hogy Ő hódít meg engem?!
2010. dec. 18. 13:35
 1/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani főleg, hogy szerintem miért. Most írhatnák sablonszövegeket de nem teszem. Nekem az a nőies nő aki ott van mellettem ha szükségem van rá, aki mindig tudja mi kell nekem épp viszont sohasem hallgat rám vakon
2010. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél elegáns :) Milyen ruhákat szeretsz?

Egy új frizura, új parfüm, smink baromi sokat tud dobni rajtad. Vagy egy új melltartó, a régiek hajlamosak kinyúlni és nem tartanak normálisan, úgy néz ki tőle az ember, mintha lógna a melle. Szóval ez is megéri.

Ha ott lennék tuti tudnék mutatni pár jó göncöt, de így látatlanban nehéz.



[link]


Mondjuk egy ilyen kosztüm egy hullámos hajjal és fekete szemfestékkel gyönyörű, elegáns és nőies :):)

2010. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első és második válaszolónak: ezek megvannak.

A Harmadiknak: ez a stílus bejön nekem, dehát nem flangálhatok ilyenekben mindig. Amúgy hasznos a tanácsod.

Mindenkinek köszönöm, de jöhet még jó ötlet.

2010. dec. 18. 15:32
 4/5 tomi8521 válasza:
őőőő nekem az a nőies nő hát tudod aki utána fordulnak a 15éves srácok :D de én olyan nőt szeretnék aki szeret és odabújik megölel....és természetesen jól néz ki :D 1kommentelő jól mondta 1sminkéshaj sokat dobhat rajtad!!!:D
2010. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már tudom külsőleg hogyan lehetek nőies. És milyen a nőies tulajdonság?
2010. dec. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!