Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 13 cm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Szerintetek gáz ha 13 cm?

Figyelt kérdés
Nekem 13 cm es van és félek hogy nem fogom kielégiteni a barátnöm .Messze vagyok az átlagtol?Ti nők mit gonoltok?
2010. dec. 16. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit...az a gáz, hogy ezt megkérdezted.
2010. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fél méteres, meg egy 35 centis. Te miről beszélsz? Én a vonalzókról.
2010. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Panda Péter ***** válasza:
100%
a technika sokkal fontosabb mint a méretbeli adottságok.
2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gáz, hogy 13 cm, hanem az, hogy alapvető dolgokkal (csikló, g-pont) nem vagy tisztában! A kérdés kiírásakor biztos feldobott az oldal még 20 ilyen kérdést, az alábbi linken neked szemezgettem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=118&kere..

2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, kicsi, az biztos, de ha ügyes vagy, nem lesz problémád az ágyban a barátnőddel! Különben is, ekkora van, mit tudsz tenni hogy nagyobb legyen? Semmit! Ez nem szégyen, és nem is ciki! Bár.. ha esetleg túlsúlyos vagy, nem ártana fogynod :) De ne aggódj, ha a lány szerelmes beléd, nem fogja zavarni ez a dolog! Nekem 15,5 átlagos, te se vagy sokkal lemaradva az átlagtól. Csak semmi pánik :) 18/F
2010. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én voltam már együtt egy olyan férfival akinek elég nagy volt,de nem volt jó fájt,szal nemtom miért vannak megáldva azzal h csak akkor jó a nőknek ha félméteres a kuki ..olyan butaság ...
2010. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vérgibbon ***** válasza:
39%
Az gáz, hogy élve születtél.
2010. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez pontosan az átlag.

A nők 80%-a pontosan rád van méretezve.


Most már csak használni kéne megtanulni.

2010. dec. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!