Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a 14 éves lányotoknak egy kéjtől fröcsögő (folyt köv)?

Figyelt kérdés

üzenetekkel teli, huncut levelet küldene egy 25 éves fazon, jóféle erotikával megspékelve, részletesen leírva, hogy zsenge testét hogy falná, meg hát ilyesmi? meg ugye mondaná, hogy milyen jó volt webkamera előtt látni széthúzva a rózsaszín punciját? ti bontanátok fel a levelet, és olvasnátok el. mit tennétek, ha belépne a kis ártatlannak hitt lányotok az ajtón, mosolyogva?

(kollégámmal megtörtént, de kíváncsi, hogy ti mit csinálnátok)


2010. dec. 15. 13:15
1 2
 11/20 Pj0tr ***** válasza:

WTB edit:

"fazonnak"

2010. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet kéjtől fröcsögni?:D
2010. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
66%

a válasz abban a cikkben van amit belinkeltek :D én is ezt tenném.


Na jó viccet félre téve, és magambol kiindulva.

Én nem a lányomat okolnám e miatt söt nem szolnék neki semmit, szinlelném hogy nem tok az egészröl semmit.

Kideriteném hogy ki az a pali aztán ugy kiverném a fogát hogy a vért fujja orrán száján.

Végülis nem a 14 éves lányban van szerintem a hiba hanem a 25 ésves vén f*sz pedofilba aki ilyet csinál ahelyett h befizetné magát egy kurv*ra.

ha egy kiados verés után nem történne semmi akkor már nagyobb ezközökhöz folyamodnék mint pl kéz törés láb törés esetleg here levágás :D

én ezt tenném és szerintem ez a helyes nem a kislányban van a hiba

2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék a pasinak írni az ő nevében, és így kideríteni, hogy mik is történtek köztük. A lányomnak egyelőre nem szólnék, hogy tudok róla, ne tudjon felkészülni a becsapásomra.
2010. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
kissé valóban korai, de ha beleszól a szülő attól csak roszabb lesz.
2010. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
rosszabb lesz ha a szülő beleszól? hol éltek ti gecc. a szülőnek kutya kötelessége megvédeni a gyerekét. főleg ha az 14 éves. GYEREK MÉG!!!!! nemtudja magától megoldani. hameg ilyen h magát mutogatja webcamon akkormeg vigy pszihológushoz az olyat
2010. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez durva még hja a csaj 16 17 lenne akkor már nem mert egy 25 éves általába biztosabb ha járnak ..:DDe így nagyon durva de nem szabad a lányt lekiabálni meg megütni ... mert az csak rosszabb lesz akkor
2010. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
én a helyében kideríteném hogy mi történt. (mint ahogy már elötem is írták) és ha ténykleg volt valami elbeszélgetnék a kislánnyal miután a hülye pedofilt feljelentettem.. (mivel hogyha megverném akkor lehet hogy én is a rendőrségen kötnék ki) (bár biztos az én apum is kiverné az összes fogát :D
2010. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Álljon már meg a menet!!!

Akik hibáztak, azok a lány szülei!

Talán ha vették volna a fáradságot, hogy a maónikasó helyett egy egészséges értékrendet neveljenek a lányukba, nem mutogatná a "rózsaszín punciját" webcam-on.

A fiú meg már csak poénból is folytatja, de az is lehet, hogy tényleg egy pedofil gyökér, de mindegy is, nem kellene partnernak lenni egy ilyenben, és akkor az esély sincs meg, hogy ilyen történjen.

Egyébként 15 évesen a lányok többsége már aktív nemi életet él, szóval azon a részén annyira nem kellene sokkot kapni, hogy erősen próbálkozik, a próbálkozásnak a módjára viszont a szüleinek kellene megtanítaniuk.

Minek az ilyennek gyerek...

2010. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám, miért kell vigyázni a perverzekkel.
2010. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!