Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos anyukák! Hány éves kortól engeditek a lányotoknak, hogy tangát hordjon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
9
2011. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Középsulitól szerintem már hordhat. Nem vagyok anyuka, de húgom van, 12 éves. Nem hord még tangát, de ilyen kis méretben kapni sem lehet, szóval ha akarna sem tudna.
2011. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
középsuliban már mindenképpen! nekem sose volt, és amikor bekerültem középiskolába, átlátszott egy nadrágomon, és megszóltak érte. már több év telt el, azóta mindig tangát hordok, de elég mély nyomott hagyott bennem. :S ne akard, h a lányoddal is ez legyen.
2011. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom!!!

Megszóltak érte? Hát -nem akarlak megsérteni,esküszöm- de hülye vagy,hogy ezzel foglalkoztál!

Én 21 éves vagyok, és hol tangát hordok,hol franciát,hol pedig "mamibugyit"... és a kutyát nem érdekli szerintem. Próbálna meg valaki beszólni érte. Bár, nem is nagyon látszik át, ez tény.

Anyuka: szerintem kössetek kompromisszumot ha nagyon vágyik már rá a lány. Legyen neki csak vagy 1-3 darab, és ha már váltani akar akkor hordjon franciát,az is olyan kis csajos:)

8ik vagy gimitól amúgy már belefér:)

2011. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hordtam tangát, de nálunk nem is ezt lesték a suliban, meg amúgy is kit érdekel kinek mi tetszik? Számomra kényelmetlen, egészségtelen, nem szerettem sose. Manapság meg sokkal divatosabb a francia bugyi. Inkább azt hordjon a gyerek.
2011. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Az én lányom 14éves, már 1-2éve tangát hord, nem fogok neki mindent megszabni,ha ő szeretné hordani miért ne..?!
2011. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Személy szerint nem hordok tangát, sőt egészségtelennek tartom, ezért nem nagyon szeretném engedni neki sem.
2011. márc. 15. 13:39
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg amondó vagyok, hogy gimitől döntsön ő, hogy milyen alsóneműt akar hordani. Hidd el nekem, hogy bőven lesznek még vitás pontok köztetek, az ilyen apróságokon nem érdemes fennakadni szvsz, mindketten jobban jártok. :)
2011. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Ebben a korban nem az egészség a fontos, hanem a csoportszellem és a divat. Nekem is ciki volt emlékszem, amikor pl tesin öltöztünk át, és nem tanga volt rajtam, kegyetlenek a gyerekek.:) Anya nem szólt bele ilyesmibe, aztán kb pár év után rájöttem, hogy bolond vagyok én, hogy olyat hordok, ami nem is egészséges meg kényelmetlen is, szóval azóta max csak ha tényleg a ruha azt kívánja, akkor veszek fel. Szerintem magyarázd el neki, hogy miért nem értesz vele egyet, de ha már gimis és szeretné, akkor hagyd rá, ha neki ez kell, majd később lehet rájön mégse akkora buli.:)

23/L

2011. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lányok! Köszönöm a hozzászólásokat. Amúgy csak én vagyok itt ilyen "öreg"? :)
2011. márc. 15. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!