Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos anyukák! Hány éves kortól engeditek a lányotoknak, hogy tangát hordjon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért nem vagy "öreg", mert idejöttél kérdezgetni:) Bár az én anyám is ezt csinálná! Egyébként szerintem is 8.-os kortól már nyugodtan hordhat. Nem lesz tőle semmi baja, elég nagy már, hogy eldöntse. Fiatalabbnak meg nem érdemes hagyni, mert az ilyenekből lesznek a nyávogós cicamicák. 17/L
2011. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Én 12 évesen kezdtem el.Eleinte 2-3 db volt aztán 13 éves korom óta hordom folyamatosan.Sokan írták előttem ,hogy a tanga kényelmetlen. Nekem más a véleményem( lehet a korai kezdéstől) de szerintem meg ez a legkényelmesebb.Másmilyen fehérneműben meztelennek érezném magam. :)

16/l

2011. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én 9.-ben vettem először tangát. El is ment tőle a kedvem, mert kényelmetlennek találtam. Mint kiderült, nem magát a tanga bugyikat, hanem azt az egyet. Olyat vettem aminek a hátsó része baromi kemény, merev és széles volt.

Szóval jó puhát kell venni, aminek nincs vastag, kemény gumiy szegélye.

Amúgy meg én is tangát, franciát, vagy csikeszélű sima bugyit hordok. Kivéve télen vastagharsinya meg vastagnadrág alá.

Ugyanis nekem nem tetszik az a látvány, amit volt osztálytársaim is produkáltak, konkrétan: vékony nyári nadrág, és marha vastag sávokban végig a fenéken a vastag, széles (esetleg be is vágós) gumi. Nem szép látvány, mint ahogy az se, ha a dereka fentebb van mint a nadrágé. Persze utóbbi simán előfordulhat tangával is.

Szóval szerintem ahhoz, hogy esztétikus legyen, nem az a lényeg, hogy bevágjon, hanem, hogy ne legyen nagyon vastag messziről látszó széle, és ne vigyorogjon a nadrág széle fölött.


24/L

2011. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Lányos apuka vagyok, és emlékszem, mikor megláttam az asszonykámat egy fain kis tangában a kerek popóján, nem sok más mindenre tudtam figyelni. Most van egy lányom, aki még picike, de egyszer majd úgyis rájön, hogy ő is akar. Én meg majd tuti nem akarok, mert tudom mit vált ki.

Végtére mi fog történni? Ha nem engedi az ember, vesz magának egyet, ráadásul olyat, ami még edzettebb anyukáknál is kiveri a biztosítékot. Ergo vegyél neki egyet te, majd örülni fog, hogy milyen jó fej vagy, meg legalább kontroll alatt van még egy kicsit.

2011. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek :)
2011. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem anyuka vagy apuka vagyok, de hátha én is segíthetek. :)

Emlékszem általános iskolában már minden osztálytársamnak tanga bugyija volt nekem meg rendes és én is cikinek éreztem, és hiába mondja mindenki hogy ne foglalkozzunk azzal mások mit mondanak... NEM LEHET azzal nem foglalkozni...ezért én is vetettem magamnak tangát, de én nagyon gyűlöltem, zavart hogy mindig "bevágott" a fenekembe, meg az is zavart hogy keveset takar...

Már 17 éves vagyok és még most sem szeretem, de iskolába mindig azt veszek fel, de ha itthon vagyok akkor sohasem, sokkal kényelmesebb a sima.

Én is azt tanácsolom hogy 1-2-t kapjon, és azokat akkor hordja amikor testnevelés óra van, hogy ne legyen neki ciki.

Különben is ami tilos az az érdekes, ha kap egyet elégedett lesz és nem akar majd mégtöbbet. :)

2011. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
88%

Húha, úgy tűnik nálunk a legjobb az osztályközösség (: Nyolcadikos vagyok, nagyon kevesen hordunk tangát, de senki nem azt nézi, mikor átöltözünk (: Szerencsére anyukám ilyen téren elég jófej, nem nagyon szól bele, mit hordjak... Azthiszem a 13. szülinapom előtt vetettem az elsőt.. vagy talán egy kicsit hamarabb. Szerintem nem azokból lesznek a plázacicák, akik tangát hordanak, ez kicsit fura felfogás, nem? Szerintem elsősorban attól függ, hogy milyenek a barátai, mit tart "menőnek", és mit lát otthon, legalábbis az én tapasztalatom ez..

És attól, hogy tangát akar valaki hordani, nem biztos, hogy az összes darabjának annak kell lennie. Nekem is négy darab van, és csak elvétve hordom őket... A franciabugyi sokkal klasszabb (:

2011. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
67%
hát nekem 10évesen volt elősször.. XD
2011. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
utolsó vagyok: bár igaz hogy csak kettő :)
2011. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Szerintem döntse el ő hogy milyen alsónemüt akar hordani. Gondolom te se akarod, hogy kicikizzék a lányodat. :)
2011. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!