Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem emberek? (helpmeeee)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem emberek? (helpmeeee)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e vagy sem? Vagy mi ez az érzés?

kb. 1.5 éve próbálkozik egy srác nálam és már sokszor mondtam neki hogy csak barátság! Azóta ugytudom nemvolt bnője... A suliba most volt egy bál amire elhivott és ahj annyira jóóóóóvolt:( táncoltunk,keringőztünk és jóvolt.(denemjárunk). Aztán megtudtam hogy másnap egy másik lánnyal meg discoba ment és kézenfogva...:S Annyira zavart és idegesitett(egész nap ezen gondolkoztam)

Mondta hogy szeret még mindig és hogy az a lány csak barát stb. és engem szeret még mindig! Nem tudom mit tegyek:S félek vagy nemtudom. Félek hogy 1 hét után meggondolom magam és igy nem akarom még 1x húzni az agyát de közben meg nem birom mással látni..:( mit csináljakk? mit érzek? (már én sem igazodom ki magamon)


2010. dec. 14. 21:07
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Mi az msn cime? Megmondom neki, hogy tetszel neki :D
2010. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én már többet nem tudok segíteni...értelmileg kicsit elnyúlt vagy,már egy csomó dolgot mondtunk,nem igaz,hogy olyan kasu vagy,hogy nem tudsz neki semmi olyat mondani:|

Oda mész pázd meg és elmondod hogy ez van oszt cső...

Vagy nem is,küld el neki levélbe,vagy sms-ba-.-

2010. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
köszinektek és bocsi hogy ennyiree terhelek mindenkit a hülyeségemmeel:S:) amugy most hivott el mozibaa:D inenn remélem alakulnak a dolgok. azért szoritsatok:D
2010. dec. 15. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!